کنایه ربیعی به سه امتیازهای بی دردسر مس کرمان!

تقاضا می‌کنم پیگیر عدالت و سلامت بازی‌ها باشند

کنایه ربیعی به سه امتیازهای بی دردسر مس کرمان!

مس رفسنجان در تبریز پیروزی سه گله‌ای را کسب کرد اما این برد باعث نشد محمد ربیعی ناراحتی‌اش را از بازی‌های هفته گذشته و غیبت داماش در کرمان پنهان کند.

به گزارش کرمان ساکر، محمد ربیعی که تیمش هفته به هفته اختلافش را در صدر جدول با تیم‌های تعقیب کننده افزایش می‌دهد، در کنفرانس خبری بعد از پیروزی شیرین در تبریز گفت: ابتدا به تیم علم و ادب خسته نباشید می گویم. این تیم جانانه بازی کرد و اصلا بازی راحتی نبود. تا دقیقه 70 بازی بدون گل بود اما با تلاش بازیکنانم به گل رسیدیم.

اما سرمربی مس رفسنجان در ادامه صحبت‌های خود به عدم حضور تیم‌ها در بازی‌ مقابل مدعیان اشاره کرد که مشخصا وی قصد داشت دو پیروزی بی دردسر مس کرمان در هفته‌های گذشته را مورد حمله قرار بدهد. وی گفت: از تمام مسئولان فدراسیون به خصوص سازمان لیگ، کمیته اخلاق و کمیته انضباطی که می دانم خیلی زحمت می کشند می خواهم نظارت دقیقی روی بازی ها داشته باشند. چطور می شود یک تیم مقابل حریفش حاضر نمی شود. این تیم علم و ادب مقابل ما اینطور بازی کرد و چطور حاضر نشد مقابل دیگر تیم ها بازی کند و تیم های دیگر سه امتیاز را بگیرند! من به تیم ها کاری ندارم روی حرف من نظارت دقیق است. ما امروز دو مصدوم دادیم و یک بازیکن هم 4 کارته شد.

وی ادامه داد: آدم حرف هایی می شنود که امیدوارم دروغ باشد! امیدوارم عدالت و سلامت بازی ها تا پایان فصل اجرا شود. اگر بازی های دیگر برگزار می شد تیم مقابل به راحتی نمی توانست سه امتیاز را بگیرد. تیم علم و ادب را تیم خوبی دیدم و مطمئنم اگر بازی ها برگزار می شد تیم های دیگر به مشکل می خوردند.

ربیعی اظهار کرد: سختگیری را اول از تیم من شروع کنند. اول از تیم من تست دوپینگ بگیرند اما امیدوارم تا آخر فصل پیگیر بازی ها باشند. نمی خواهم ذهنیت منفی ایجاد شود اما می گویم از تیم من شروع کنند. از مراجع می خواهم پیگیر باشند و همینطور از مدیران صنایع مس.

وی درباره تیم های صعود کننده هم گفت: حدود 8 تیم شانس صعود دارند. لیگ یک همیشه اینطور بوده. همه تیم ها شایسته هستند و زحمت می کشند. نباید در حق هیچ تیمی اجحاف شود.

نظرات

نظر دهید