واکنش شرکت مس به فایل صوتی خشمگینانه است؟

در انتظار خروجی یک جلسه فوری

واکنش شرکت مس به فایل صوتی خشمگینانه است؟

بعد از صحبت‌های ناشیانه سرمربی مس رفسنجان و افشای فایل‌های صوتی منتسب به او، حالا واکنش شرکت مس به این اتفاق به علامت سوالی بزرگ تبدیل شده است.

به گزارش کرمان ساکر، فوتبال استان کرمان روزهای بسیار پر حاشیه‌ای را سپری می‌کند. حاشیه‌هایی که از چند فایل صوتی از زبان محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان آغاز شده و او با استناد به این فایل و صحبت‌هایی که بر علیه مدیریت شرکت مس، باشگاه و تیم فوتبال مس کرمان انجام داده، مورد انتقاد فوتبال استان قرار گرفته است و بسیاری از اهالی فوتبال کرمان معتقدند این یک شکست بزرگ رفتاری و اخلاقی برای فوتبال استان است.

در این فایل‌های صوتی، صحبت‌هایی که بر علیه شرکت مس و مدیریت این شرکت انجام شده، به زعم فوتبالی‌های کرمان مورد واکنش شدید شرکت قرار خواهد گرفت و در این خصوص دیروز نیز جلسه‌ای فوری در شرکت مس درباره افشاگری‌های اخیر برگزار شده که هنوز خروجی آن مشخص نیست. اما با توجه به تلخی ماجرا، می‌توان حدس زد که شرکت مس واکنش خشمگینانه‌ای به این اتفاقات نشان می‌دهد که نه مس رفسنجان و نه حتی مس کرمان از تصمیم و واکنش شرکت مس در امان نخواهند ماند.

این افشاگری که بی شباهت به افشای فایل‌های صوتی محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان نیست، همانند آن برای هر باشگاهی و هر شخصی ممکن است تبعات سختی داشته باشد و متاسفانه در این خصوص، همانطور که اهالی فوتبال کرمان نیز تاکید دارند، چهره فوتبال استان خدشه دار شده و زمانی که نام مس با زشتی در عام مطرح می‌شود، انتظار یک واکنش سرسختانه و تند از سوی شرکت مس به عنوان «اعاده حیثیت» اصلا دور از ذهن نیست؛ شرکتی که هیچوقت علاقه نداشته بابت انجام هزینه در ورزش، مورد کم لطفی از داخل باشگاه‌ها و تیم‌ها قرار بگیرد.

این حواشی خودخواسته و خودساخته از داخل رفسنجان در حالی روی پرده جنجال رفته که این تیم باید جمعه میزبان پرسپولیس باشد و مشخص نیست آیا تمرکز کاملی برای مسی‌ها در این بازی حساس باقی خواهد ماند یا خیر اما بعید است شرکت مس به عنوان صاحب و تصمیم گیرنده اصلی ورزش مس، قبل از این بازی در مقابل حواشی عجیب و باورنکردنی تصمیماتی را اتخاذ کند.

نظرات

نظر دهید