مس نوین نفس به نفس با پلی آف می‌آید

مس نوین نفس به نفس با پلی آف می‌آید

مس نوین برای صعود به پلی آف همچنان می جنگند و در این راه، محتشم تبریز هم قربانی انگیزه بچه های کرمان شد.

به گزارش کرمان ساکر، تیم فوتبال مس نوین در هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در ورزشگاه باهنر کرمان میزبان محتشم تبریز بود که با دو گل امین کاظمیان و تک گل میلاد پورصفشکن موفق شد با نتیجه سه بر صفر به پیروزی دست پیدا کند.

مس نوین برای کسب هشتمین پیروزی متوالی خود در خانه و سومین برد پیاپی خود در این هفته ها، از همان ابتدا بازی را هجومی برابر میهمان خود آغاز کرد تا رقابت در کورس بالای جدول را نیز خیلی زود به سود خود کند.

این گل به همان اندازه که از نظر ذهنی و روانی مس نوین را تقویت کرد، در مقابل شیرازه حریف تبریزی را از هم پاشید تا هجوم های بعدی مس نوین نیز خیلی سریع به نتیجه برسد. در دقیقه 20 بازی این بار پاس میلاد پورصفشکن موقعیت گل را به امین کاظمیان داد تا او دبل خود را در این بازی کامل کند و برتری مس نوین را مستحکم تر.

کار برای تیم محتشم با اخراج دروازه بانش در دقایق پایانی نیمه اول سخت تر هم شد و بعد از 10 نفره شدن، تیم مس نوین توانست به گل سوم هم دست پیدا کند و باز هم ارسال امیرطاهری با ضربه تمام کننده کاظمیان همراه شد تا مس نوین در همان نیمه اول کار را تمام کند.

در نیمه دوم هم مس نوین برای زدن گل های بعدی خود بی تابی می کرد و چندین و چند موقعیت عالی برای گلزنی خلق کرد که بهرشکل تبدیل به گل نشد تا بازی با همان سه گل نیمه اول خاتمه یابد و مس نوین سه امتیاز این بازی را نیز از آن خود کند.

با این پیروزی مس نوین 41 امتیازی شد تا با توجه به پیروزی تیم ویستا توربین در رده دوم جدول برابر تیم صدر جدولی شهرداری همدان، مس نوین در رده سوم جدول باقی بماند اما در دو هفته پایانی شانس این تیم برای رسیدن به صدر جدول هم باقی بماند و رقابت این تیم با توربینی ها برای رده دوم جدول نیز به اوج خود برسد.

نظرات

نظر دهید