رضایت پاریزی از ارتباط فدراسیون فوتبال و هیات کرمان

رضایت پاریزی از ارتباط فدراسیون فوتبال و هیات کرمان

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: از اعتمادی که فدراسیون فوتبال به واسطه اعطای میزبانی دوره آموزشی داوری فوتبال درجه ملی به هیئت استان کرمان داشته‌، قدردانی می‌کنم.

به گزارش کرمان ساکر، میثم پاریزی در آیین افتتاحیه این دوره آموزشی ضمن تبریک ایام مبارک دهه کرامت و میلاد حضرت امام رضا (ع) و خیرمقدم به حضار شرکت کننده در این دوره آموزشی از کسانی که مقدمات برگزاری این دوره را فراهم کرده اند، قدردانی کرد.

او افزود: بحث آموزش و توجه به امر آموزش یکی از مسائلی است که مجموعه فدراسیون‌های ورزشی و هیئت‌های استانی باید در سرلوحه کارشان قرار دهند.

پاریزی تصریح کرد: در بحث تقویم‌های ورزشی که تنظیم می‌شود و مواردی که پیگیری می‌گردد، باید هم بحث برگزاری دوره‌های آموزشی پایه و هم توجه به ارتقاء مستعدان به رشد و پیشرفت مورد توجه قرار گیرد.

پاریزی ابراز امیدواری کرد: انشاالله این کلاس با بهترین کیفیت برگزار شود و شرکت کنندگان نهایت بهره برداری را از آن داشته باشند تا این‌ها کمک کند، قضاوت‌های منصفانه و عادلانه‌ای صورت گیرد و این مهم به فوتبال پاک بینجامد.

او بیان کرد: توجه به مسائل اخلاقی و فرهنگی در کنار مسائل تخصصی، آموزشی و فنی می‌تواند کمک کند تا در میادین ورزشی شاهد نهادینه شدن بحث اخلاق باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان از اعتمادی که فدراسیون فوتبال به واسطه برگزاری این دوره آموزشی به هیئت کرمان داشته‌اند، قدردانی و عنوان کرد: کرمان سعی کرده طی چند سال گذشته در عرصه فوتبال خوب ظاهر شود و در این زمینه دو تیم لیگ برتری و چندین تیم دیگر در لیگ‌های مختلف دارد که قطعاً زمینه ساز ارتقای فوتبال ملی خواهد بود.

پاریزی با اعلام اینکه ما توجه ویژه‌ای به فوتبال پایه در استان داریم، افزود: برگزاری مسابقات و جام‌های مختلف ورزشی و تعدد برگزاری این‌ها کمک می‌کند تا هم ارتقاء را در بحث تخصصی فوتبال داشته باشیم و هم به ارتقاء سطح داوری در استان کمک کند.

نظرات

نظر دهید