اظهارات تند افشین صادقی علیه باشگاه مس!

در حق هندبال کرمان خیانت کردند

اظهارات تند افشین صادقی علیه باشگاه مس!

مسائل مربوط به تیم هندبال مس کرمان و تمدید قرارداد بازیکنان این تیم با صحبت‌های جنجالی ستاره هندبال کرمان وارد فاز جدیدی شد.

به گزارش کرمان ساکر، از مدت‌ها پیش اعلام شده بود که کادرفنی و بازیکنان تیم هندبال مس کرمان از وضعیت خود راضی نیستند و باشگاه مس نسبت به جلب رضایت آن‌ها توجه خاصی نشان نداده است. هفته گذشته با اعلام خبر معرفی محسن اخگر به عنوان سرمربی فصل آینده مس، مشخص شد که حمید صادقی سرمربی موفق این تیم در دو فصل گذشته قطعا در فصل آینده هدایت هندبالیست های مس را به عهده ندارد و در این بین شایعاتی مبنی بر جدایی مهره‌های تاثیرگذار نیز به گوش رسید.

در حالی که باشگاه مس در بیانیه‌ای در خصوص وضعیت تیم هندبال مس، با انتقاد از حمید صادقی، از افزایش 30 درصدی بودجه هندبال برای فصل آینده خبر داد، اما اکنون افشین صادقی یکی از ستاره‌های هندبال کرمان و ایران در گفتگو با "کرمان ساکر" از مسائل جدیدی پرده برداشته که دنبال کردن اظهارات او علیه مدیریت باشگاه شاید زوایای جدیدی از وضعیت تیم هندبال مس را برای اذهان عمومی به تصویر بکشد.

پیشنهاد داشتیم و به باشگاه گفتیم تکلیفمان را روشن کند
صادقی در ابتدای صحبت‌هایش می گوید: من زیاد دوست ندارم مصاحبه کنم اما الان شرایط فرق دارد و در مقابل هندبال کرمان مسئول هستم. همه هندبالیست های کرمان و تیم مس پیشنهادات خوبی از دیگر تیم ها دارند. خود من از اسپانیا، رومانی و حتی سپاهان پیشنهاد مالی بسیار خوبی دارم و برخی تیم ها به بازیکنان ما پیشنهاد 600 یا 700 میلیونی داده اند. قبل از بازی های آسیایی این موضوع را به باشگاه و آقای رمضانی اعلام کردیم و گفتیم تکلیف ما را روشن کنید. گفتیم اگر بودجه مناسبی دارید، صحبت کنیم تا به توافق برسیم و اگر هم بودجه خوب نیست ما به دیگر پیشنهاداتمان فکر کنیم و قرار نباشد که ما از همه جا رانده و مانده شویم و در نهایت با مبلغ کم با مس کم قرارداد امضا کنیم.

باشگاه مس به هندبال کرمان خیانت کرد!
هندبالیست کرمانی در ادامه با اشاره به تماس تلفنی خود با علی رمضانی اظهار کرد: ایشان زنگ زدند و گفتند که شنیدم ساز جدایی کوک کردی و من هم گفتم بله چون شما تکلیف تیم را مشخص نکردید و ما پیشنهاد داریم. به من گفتند با بازیکنان کرمانی صحبت کن و آن ها را نگه دار؛ من امسال کاری می کنم که هرکسی از تیم جدا شود بعدها پشیمان شود. اما این وعده ها فقط تو خالی بود و مثل دروغ! هدف باشگاه این بود که بازیکنان به تیم های دیگر نروند و در نهایت با قرارداد پایینی با مس قرارداد امضا کنند که تا به الان به هدفشان رسیده اند. آنقدر در گوش بچه ها خواندند که شرایط سال بعد عالی است که برخی پیشنهادها برای بچه ها از دست رفت. این رفتار باشگاه خیانت بزرگی به هندبال کرمان بود.

آقای نامجو در عربستان گفتند باشگاه هیچوقت قرارداد بالایی با هندبالی‌ها نمی‌بندد
صادقی در خصوص جلساتی که در عربستان با مدیران باشگاه و شرکت مس برگزار شد نیز گفت: در عربستان آقایان اسماعیلی، احمدیان و نامجو با ما همراه بودند. آنجا هم وعده می دادند و می گفتند پای ما به ایران برسد با آقای سعدمحمدی یک جلسه خوب برگزار می کنیم و بودجه بالا می رود. اما آقای نامجو معاون فنی باشگاه همان جا گفتند باشگاه مس هیچوقت چنین قراردادهایی به بازیکنان هندبال نمی دهد و آنجا ما فهمیدیم که همه چیز دروغ است. تیمی که که یک سال قهرمان شده و در آسیا هم نتایج خوبی گرفت، بودجه اش را پایین آورده اند و متاسفانه نفرات خوب از تیم جدا می شوند.

یک مقام مسئول گفته خرج کردن برای هندبال بس است!
او در بخش دیگری از اظهارات تند خود از صحبت های عجیبی که در جلسه مذاکره با برخی بازیکنان مطرح شده، پرده برداشت: در مذاکره با بازیکنان مبالغی را پیش روی بازیکنان گذاشته اند که انگار دارند بچه گول می زنند! یک مقام مسئول در جلسه مذاکره گفته ما شما را بزرگ کردیم و هرچه ما می گوییم باید بگویید چشم و هروقت هم جدا شدید باید حق الزحمه باشگاه را بدهید! یک مقام دیگر هم گفته تمامش کنید چقدر به این هندبال می رسید، باید فقط به فوتبال توجه شود. برای این باشگاه متاسفم که چنین رفتاری با هندبالی ها دارد. تمام زحمت باشگاه برای ما فقط البسه و اعزام به عربستان بود. هنوز قراردادهای ما را تسویه نکرده اند و حتی دو میلیون تومان پاداش مربوط به گذشته را نداده اند.

بازیکنی می‌آورند که 10 میلیون نمی‌ارزد
صادقی در خاتمه صحبت هایش گفت: خون غیربومی ها مگر از ما رنگین تر است؟ چرا بازیکن جوانی که در آسیا نمایش خوبی داشته، باید به من زنگ بزند و بگوید دیگر نمی خواهد در کرمان هندبال بازی کند و می خواهد به خدمت سربازی برود؟ مگر او از پول های باشگاه سهمی ندارد؟ آیا درست است که کارگری کند تا خرجش را در بیاورد؟! روی بازیکنی زوم کرده اند که 10 میلیون هم نمی ارزد اما می آید اینجا و آخرش به ریش ما کرمانی ها می خندد و می رود. مکان و غذا مفت؛ چه جایی بهتر از مس و کرمان!

نظرات

نظر دهید