عاطفه رضایی؛ نامی که حوالی نیمکت تیم ملی نیست!

عاطفه رضایی؛ نامی که حوالی نیمکت تیم ملی نیست!

فدراسیون فوتبال در تکاپوی انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان قرار دارد و در این خصوص نام‌هایی نیز به صورت غیررسمی اعلام شده است.

به گزارش کرمان ساکر، مدت هاست که اردوی تیم ملی فوتسال بانوان برگزار نشده و از سال گذشته فعالیتی مبنی بر تشکیل اردو صورت نگرفته است. در این خصوص، فدراسیون فوتبال با ریاست جدید خود به دنبال انتخاب سرمربی جدیدی برای تیم ملی فوتسال بانوان است که در این خصوص نام هایی نیز مطرح شده است.

شهرزاد مظفر سرمربی سابق تیم ملی و کنونی تیم ملی فوتسال بانوان کویت با تایید این خبر که از سوی مسئولان فدراسیون با او برای هدایت تیم ملی تماس گرفته شده، گفته: خانم موسوی با من تماس گرفتند که من واقعا شگفت زده شدم. اما من تا یک سال دیگر با تیم ملی کویت قرارداد دارم و نمی خواهم رفیق نیمه راه شوم. اما چهار گزینه ای که نامشان مطرح است، خانم اردلان، خانم یاری، خانم شریف و خانم علوانی همگی به نظر من می توانند موفق باشند.

با توجه به صحبت های سرمربی سابق تیم ملی ایران مشخص است که به جز شهناز یاری که در اردوهای گذشته، هدایت تیم ملی را به عهده داشت، گزینه های دیگری نیز در لیست انتظار نیمکت تیم ملی قرار دارند که عدم حضور عاطفه رضایی سرمربی موفق مس رفسنجان کمی عجیب به نظر می رسد.

اینکه خودِ رضایی تمایلی به حضور در تیم ملی دارد یا نه، پاسخی نامشخص دارد و او به تازگی مسئولیت ورزش بانوان در باشگاه مس رفسنجان را به عهده گرفته و شاید برای هدایت تیم ملی، برنامه شلوغی داشته باشد اما عدم حضور نام او در بین گزینه‌های غیررسمی هدایت تیم ملی فوتسال بانوان با توجه به افتخاری که او و تیمش دو فصل پیش به دست آوردند، نکته عجیب و مبهمی در این خصوص است.

 

نظرات

نظر دهید