اختلاف عبدالرشیدی و رمضانی دلیل انتصاب‌های جدید بود؟

اختلاف عبدالرشیدی و رمضانی دلیل انتصاب‌های جدید بود؟

در روزهای پایانی کار مدیران باشگاه مس، انتصاب‌های مبهمی در این باشگاه صورت می‌گیرد.

به گزارش کرمان ساکر، شاید بیان این موضوع که ضعف مدیریتی در یک سال اخیر، ضربات بزرگ و غیرقابل جبرانی به باشگاه مس کرمان وارد کرده است، تکراری باشد. در کرمان هیچکس از عملکرد باشگاه مس راضی نیست و در لابلای این نارضایتی‌ها، آینده باشگاه مبهم خواهد بود.

اما در همین روزهایی که برخی گمان می‌کنند آخرین روزهای کاری علی رمضانی در باشگاه مس باشد، او انتصاب‌های جدیدی را در باشگاه انجام می‌دهد. چند روز پیش بود که محسن اخگر به عنوان سرمربی جدید تیم هندبال مس معرفی شد و امروز نیز باشگاه مس مهر تاییدی بر خبر چند روز پیش «کرمان ساکر» زد و انتصاب محمد جلال کمالی به جای رضا عبدالرشیدی به عنوان مدیرفنی تیم های پایه باشگاه و همچنین رضا ستاری به جای رضا ترکزاده به عنوان مدیر آکادمی باشگاه به صورت رسمی اعلام شد.

اینکه رمضانی این روزها دست به تغییرات و انتصاب می‌زند، آینده کاری او را مبهم‌تر می‌سازد و شاید برخی گمان می‌کنند که وی در آینده نیز روی صندلی مدیریتی باشگاه به کارش ادامه می‌دهد اما از سوی دیگر نگاه به سابقه مدیریتی باشگاه مس بیانگر صندلی لرزان این باشگاه است که باعث می‌شود آینده مدیریتی این باشگاه با انتصاب‌های پایان دوره‌ای تلاقی پیدا نکند.

در خصوص کنار گذاشته شدن عبدالرشیدی که سال‌هاست در کنار تیم‌های پایه باشگاه مس حضور داشته، اختلاف او با علی رمضانی به عنوان قوی ترین دلیل انتصاب جدید در باشگاه مس قلمداد می‌شود. ماه‌هاست که عبدالرشیدی از نوع مدیریت رمضانی ناراضی است و حتی در این رابطه گفته می‌شود امور مربوط به تیم‌های پایه مس، از فیلتر واسطه‌ها در باشگاه مس عبور می‌کند و رمضانی در روزهای احتمالا پایانی کارش در باشگاه، قصد داشته این اختلاف را به نوعی پاسخ بدهد!

باشگاه مس کرمان اعلام کرده کار معرفی کادرفنی تیم‌های پایه به زودی انجام می‌شود اما انتصاب‌های جدید ممکن است در آینده باز هم با تغییرات روبرو شوند. آینده مدیریت شرکت نامعلوم است و در نتیجه، آینده تمام جایگاه‌ها نه تنها در کرمان بلکه در تمام باشگاه‌های مسی استان نامعلوم است.

نظرات

نظر دهید