قلعه نویی: بدشانس ترین تیم تاریخ هستیم!

قلعه نویی: بدشانس ترین تیم تاریخ هستیم!

سرانجام سرمربی گل گهر را در کنفرانس خبری در مقام پاسخگویی به رسانه ها دیدیم.

به گزارش کرمان ساکر، امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: خوشحالیم تیم گل‌گهر شرایطی پیدا کرده است که فوتبالی زیبا و هجومی، فوتبالی که همه از دیدن آن لذت می‌برند، ارائه می‌کند. کیفیت فوتبال یک طرف، اکنون کیفیتی داریم که همه دوست دارند بازی‌های گل‌گهر را ببینند.

وی افزود: شرایط جدولی طوری است که ما در دو جام شانس خوبی داریم. هرچند ما مزدمان را نگرفتیم که آنهم علت‌هایی داشت، وگرنه اکنون باید در بالاهای جدول و بهتر از جایگاه فعلی‌مان بودیم. با این حال قول داده بودیم که تیمی درست کنیم تا ثبات داشته باشد و به بالاتر از این هدف هم دست یافتیم و سعی می‌کنیم در این سه بازی فینال‌گونه تلاش کنیم تا رتبه چهارم جدول را به دست آوریم. البته چند تیم برای رسیدن به رتبه چهارم تلاش می‌کنند و رقیب ما هستند. ما به شرایط جدولی سایپا هم کاری نداریم. آنها تیمی خوب و ریشه‌دار هستند که فردا بازی سختی مقابل‌شان داریم. امیدواریم بچه‌ها موارد تاکتیکی را مثل بازی‌های قبل رعایت کنند و در نهایت پیروز شویم.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر درباره اینکه شرایط بازیکنانش چگونه است که در دو جبهه برای گرفتن سهمیه آسیایی می‌جنگند، گفت: خوشبختانه در نیم‌فصل دوم، با بازیکنانی که اضافه کردیم، شرایط‌مان بهتر شد و می‌توانیم برای هر بازی، چند بازیکن را تغییر دهیم تا در دو جبهه تلاش کنیم. مهمتر از همه برای ما بازی فرداست که حکم فینال را دارد و اگر بتوانیم پیروز شویم، شانس بازگشت به رتبه چهارم را داریم. درباره جام حذفی هم بعداً صحبت می‌کنیم، اما کاری که این تیم در دومین سال حضورش انجام داده، مهم است.

قلعه‌نویی افزود: مسئولان باشگاه زیرساخت‌ها را به نحو احسن تأمین می‌کنند. اتوبوس خریداری کرده‌اند، بحث آکادمی دارند و یک پروژه را هم خودم در نشستی که داشتیم دیدم و برخی پروژه‌ها کارش آغاز شده و یک پروژه تفریحی و فرهنگی راه‌اندازی خواهد شد که شاید نمونه آن در کشور نباشد. از کارگران سیرجان هم تشکر می‌کنم که زحمات آنها باعث شد گل‌گهر شگفتی‌ساز شود. هرچند ما مزد زحمات‌مان را نگرفتیم و شاید در تاریخ تیمی مثل ما بدشانس نباشد که این همه به تیر بزند. مجموعاً 20 بار به تیر زدیم که هشت بار در بازی‌های اخیر به تیر زدیم و کاری به اشتباهات دیگران هم نداریم. فقط امیدواریم به آنچه لیاقت‌مان است برسیم.

وی درباره میزان آمادگی بازیکنانش برای دیدار با سایپا و همچنین بازیکنان غایب برای این دیدار گفت: در این بازی سایپا شرایط انتحاری دارد. آقای اخباری هم که از مربیان خوب لیگ و مربی جوانی است، سرمربی این تیم شد. ما هم برای این بازی فقط عاشوری را به‌عنوان محروم در بازی با سایپا نداریم.

نظرات

نظر دهید