میلاد محمدی: توقع داریم از ما بیشتر استفاده شود

سلامت فوتبالی را از سوی برخی تیم‌ها ندیدیم

میلاد محمدی: توقع داریم از ما بیشتر استفاده شود

میلاد محمدی در مورد شرایط امسال خود و مس نوین کرمان با ما صحبت کرده است.

به گزارش کرمان ساکر، میلاد محمدی در مصاحبه با خبرنگار کرمان ساکر در رابطه با شرایط امسال خودگفت: خداروشکر ما امکاناتمان خیلی خوب بود. به موقع میرفتیم برای بازی ها به موقع برمیگشتیم و ریکاوری میکردیم و آماده می‌شدیم برا بازی بعد،همه تیم ها ایده آل نیستند یه سری مشکل داشتیم و اما از بیرون یکسری ها شیطنت هایی بر علیه تیم میکردند که باعث می‌شد ما بیشتر انگیزه پیدا کنیم ولی خداروشکر سال خوبی بود با اینکه میتوانستیم خیلی بهتر تمام کنیم ولی باز هم خداروشکر به بعضی ها ثابت شد بچه های استان کرمان می‌توانند در جایگاه های بالاتر فوتبال بازی کنند.

محمدی در ادامه در رابطه با فوتبال استان گفت: خداروشکر امسال دوتا تیم لیگ برتر و سه تا تیم لیگ ۱ با وجود صعود مس شهربابک و دوتا تیم لیگ دو در استان داریم و توقع بیشتری می رود که از جوانان استان کرمان بیشتر در این تیم ها استفاده بشود و بازیکنان پایه های این تیم ها زیر ذره بین باشند تا بتوانند در آینده به تیم های بزرگسال کمک کنند.

وی افزود: همین که تیم ما را تیم شایسته ای می‌دانند، یک حس خوب و سربلندی بود. خداروشکر از روز اول و حمایت های باشگاه و کادر فنی از تیم روند خوب و رو به رشدی داشتیم. اردوی قبل از فصل نداشتیم و بازی دوستانه زیادی مثل بقیه تیم ها نداشتیم ولی خوب شروع کردیم و فراز و نشیبی هم بود اما نیم فصل دوم همگی هم قسم شدیم تا تیممان را به جایگاه بهتری بیاوریم که کمتر حقمان جایگاه اول یا دوم بود. تا یه قدمی پلی آف و حتی صعود مستقیم پیش رفتیم ولی فوتبال سالمی از بقیه تیم ها و بعضی از تیم های داوری ندیدیم .

محمدی در ادامه در رابطه با اینکه سال دیگر در مس نوین هم حضور دارد یا نه گفت: اینکه آدم در تیم های استانش در سطح بالا بازی کند یک افتخار است اما انشالله اول مشکل خدمت سربازی ام حل شود و سپس با آدم های با تجربه تر مشورت میکنم و تصمیم میگیرم.

وی در پایان گفت: از کادر فنی تیم مس نوین که امسال واقعا برای تیم زحمت زیادی کشیدند تشکر می کنم و همچنین از بچه های تیم مس نوین از بزرگ تا کوچیکترین فرد تیم که واقعا رفاقت و یک دلی را معنی کردند و تشکر میکنم از شما و همکاران عزیزتان.

مصاحبه از امیرمحمد اشرفی

نظرات

نظر دهید