همسر مالک بادران از فدراسیون استعفا بدهد تا نسوزد!

همسر مالک بادران از فدراسیون استعفا بدهد تا نسوزد!

مربی مس کرمان پاسخ اظهارات مالک باشگاه بادران را داد و به حضور همسر وی در فدراسیون کنایه زد.

به گزارش کرمان ساکر، هاشم بیگ زاده درخصوص بیانیه باشگاه بادران و صحبت هایی که قربانیان مالک این باشگاه در روزهای اخیر انجام داده است، گفت: آنهایی که فوتبال را به معنای حرفه ای دنبال می کنند، خیلی راحت می توانند راجع به این اظهارنظرها قضاوت کنند. متأسفانه برخی حرف ها بدون منطق زده می شود ولی خوبی اش این است که حداقل خیلی ها را به خنده می اندازد و نمونه این حرفها را در چند روز گذشته خوانده اید.

بیگ زاده ادامه داد: مس کرمان قبل از بازی با هوادار شانس صعود به لیگ برتر داشت و دلیلی نداشت ما این بازی را راحت بگیریم. متأسفانه خیلی از مدیران و مالکانی که در فوتبال ایران تیمداری می کنند، اصلا سر از فوتبال در نمی آورند و بی جهت نیست که تیم آقایان در 7، 8 سال گذشته با مربیان مختلفی کار کرده ولی هرگز نتوانسته به لیگ برتر صعود کند.

مربی مس در قسمت دیگری از حرف هایش خاطرنشان کرد: دوستان در مصاحبه ها و بیانیه هایشان از تبانی، خریدن داور و خیلی چیزهای دیگر صحبت می کنند و جالب اینجاست که در بازی هفته آخر بادران و ملوان، دیدیم که داور چه تصمیمی در مورد اعلام پنالتی گرفت و این پنالتی حرف و حدیث های زیادی را ایجاد کرد و حتی داور مسابقه هم محروم شد. البته جای شکرش باقی است این صحنه بازتاب زیادی در رسانه ها داشت ولی متأسفانه بسیاری از این اشتباهات در هفته های گذشته باعث شد تا دوستان از لحاظ امتیازی سود ببرند ولی هیچ وقت این اشتباهات بازتاب زیادی در رسانه ها نداشت. حداقل مردم و هواداران فوتبال دیدند که داور چگونه و به چه شکلی برای بادران پنالتی گرفت.

بیگ زاده در ارتباط با صحبت های قربانیان که گفته بود اگر امتیاز هوادار را به مس کرمان بدهند، فدراسیون را به آتش می کشد، گفت: من قبل از اینکه ایشان چنین اقدامی را انجام دهد، توصیه می کنم که همسر مالک بادران از حضور در فدراسیون فوتبال استعفا بدهد تا اگر قربانیان فدراسیون را به آتش کشید، همسر ایشان نسوزد! واقعا نباید جواب برخی حرف های سخیف را داد و فوتبالی ها بهتر از هر فردی می توانند در این مورد قضاوت کنند.

نظرات

نظر دهید