گل‌گهر نزدیک‌تر به سهمیه با دبل صادقی

گل‌گهر نزدیک‌تر به سهمیه با دبل صادقی

پیروزی ارزشمند و حیاتی گل گهر در مسجدسلیمان در آینده شاید کلید کسب سهمیه آسیایی باشد.

به گزارش کرمان ساکر، گل گهر سیرجان هرچند در این فصل پر نوسان نتیجه گرفته اما با سه امتیازهای بموقع، همچنان شانس کسب سهمیه آسیایی را برای خود نگه داشته و دیشب نیز برای افزایش شانس خود، در مسجدسلیمان به مصاف نفتی رفت که شرایط وخیمی در قعرجدول پیدا کرده و نیاز مبرمی به سه امتیاز خانگی برای فرار از سقوط داشت.

گل گهر در این بازی توانست با شوت دیدنی سعید صادقی، نیمه اول را با پیروزی به پایان برساند و در نیمه دوم باز هم این صادقی بود که برای تیمش دبل کرد تا اختلاف قابل اطمینان در مسجدسلیمان برای گل گهر به وجود بیاید.

گل گهر با آگاهی از نتیجه بازی پرسپولیس و تراکتور، می دانست که با حفظ این پیروزی می تواند در هفته پایانی دست بالاتر را برای قرار گرفتن در جایگاه چهارم در اختیار داشته باشد و این اتفاق نیز رخ داد و نفتی ها تا پایان بازی فقط یک بار موفق به گشودن دروازه مهرداد بشاگردی شدند تا این سه امتیاز فوق ارزشمند برای قلعه نویی و شاگردانش حاصل شود.

حالا گل گهر با 44 امتیاز در رده چهارم قرار دارد و در هفته پایانی میزبان نساجی خواهد بود که در صورت کسب سه امتیاز خانگی، بخش زیادی از مسیر کسب سهمیه را خواهد پیمود و در جام حذفی نیز برای قطعی کردن این اتفاق بزرگ تمام تلاشش را به کار خواهد بست.

 

نظرات

نظر دهید