بازیکنان مس کرمان باید قبول کنند که مقصرند

انتقاد حسین حیدری به شرایط مس؛

بازیکنان مس کرمان باید قبول کنند که مقصرند

مدافع مس کرمان به شرایط مس و ناکامی‌های متوالی در کرمان انتقاد و از مردم کرمان و هواداران مس عذرخواهی کرد.

به گزارش کرمان ساکر؛ محمدحسین حیدری در گفتگو با خبرنگار کرمان ساکر در رابطه با شرایط مس و خودش در فصلی که گذشت، گفت: متاسفانه فصل پر فراز و نشیبی بود. هم از نظر نتیجه گیری که با این که خیلی خوب شروع کردیم و روند مثبت و با ثباتی را در بالای جدول داشتیم، باز هم در آخر صعود نکردیم. خودم نیز مصدومیت سنگینی داشتم که به جراحی دستم ختم شد. 

وی افزود: در کل به جز دو سه بازی، از نظر خودم عملکرد خوب و قابل قبولی داشتم. اگر هم دیگران نظر متفاوتی دارند، احترام می گذارم. اما می دانم که با همه توان و وجودم برای مس بازی کردم‌ و سعی کردم در خدمت تیم باشم.

وی در رابطه با عدم نتیجه گیری مس گفت: در این مورد باید بگویم که وقتی یک مجموعه نتیجه نمی گیرد همه مقصر هستند و هر کس به اندازه خودش در هر زمینه ای مقصر است. به نظر من، ما بازیکن ها باید این شهامت را داشته باشیم که بدون بهانه گیری نسبت به هر چیزی، چه درون زمین چه بیرون از زمین، قبول کنیم که بیشترین نقش را داشتیم. این بازیکنان هستند که باید در زمین نهایت توان و کیفیت خود را ارائه بدهند؛ ما باید گل می زدیم یا گل نمی خوردیم. قبول کردن این موضوع برمیگردد به وجدان تک تک ما و کل مجموعه و تیم در هر جایگاهی.

مدافع مس کرمان با بیان اینکه نسبت به نتایج مس متاسف است و روی صحبت کردن درباره آن ها را ندارد، تاکید کرد: هیچ بهانه و دلیلی نیست و نباید آورد؛ فقط اینکه به سهم خودم از همه هواداران واقعی تیم معذرت خواهی می کنم و خیلی شرمنده آن ها شدیم. هر گله و شکایتی که کنند حق دارند. 

وی در خصوص هزینه های زیاد مس کرمان که به شکست ختم می شود، اظهار کرد: در مورد هزینه ها خودتان بهتر می دانید که مس کرمان یک تیم اصیل و با شخصیت است و همین امر باعث می شود که هزینه هایی برای این تیم به وجود بیاید. حالا چه در راستای جذب بازیکن، چه در راستای امکانات و هر چیزی‌ دیگری؛ ولی متاسفانه این هزینه ها در سال های گذشته هوشمندانه نبوده است.

حیدری در رابطه با تصمیم خود برای فصل آینده هم گفت: امیدوارم بتوانم بهترین تصمیم را بگیرم.

نظرات

نظر دهید