سرآسیایی: بازیکنان گل گهر فشار زیادی متحمل شدند

سرآسیایی: بازیکنان گل گهر فشار زیادی متحمل شدند

مربی گل گهر از نوع تمریناتی که این تیم برای آماده سازی پشت سر گذاشته، راضی است.

به گزارش کرمان ساکر، مجتبی سرآسیایی مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان قبل از بازی مقابل تراکتورسازی تبریز با تبریک هفته تربیت‌بدنی با بیان اینکه لحظه‌شماری برای شروع لیگ برتر فوتبال داشتیم تا شور و نشاط را به خانه‌های مردم ببریم، اظهار کرد: برای تمرینات پیش فصل برنامه‌های خیلی خوبی داشتیم. باید اول کار تشکر کنم از باشگاه خوب گل‌گهر، مدیریت و هیأت مدیره باشگاه که برنامه‌ریزی خیلی خوبی داشتند که شرایط به‌خوبی جلو برود، تمرینات بسیار خوب و اردوهای بسیار خوبی داشتیم.

سرآسیایی بیان کرد: بر مبنای تحلیل و آنالیز دو فصل گذشته لیگ برتر بحث آمادگی جسمانی را برنامه‌ریزی کردیم. تیم فنی در رأس آن قلعه‌نویی و همکاران خوبی که داریم تحلیل خیلی خوبی داشتند و باید تشکر کنم از بازیکنان خوب‌مان که این فشار برنامه‌ریزی شده و مدون و بسیار مدرن را تحمل کردند و روزهای خیلی سختی داشتیم و ما فکر می‌کنیم بیشترین روزها و تایم را در پیش فصل داشتیم و بازیکنان ما فشار زیادی متحمل شدند که قطعا به کیفیت کارشان در طول فصل کمک می‌کند.

وی در رابطه با بازیکنان و تیمی که بسته شده توضیح داد: بازیکنان خیلی خوبی از فصول گذشته داشتیم و بر مبنای نیاز تاکتیکی که قلعه‌نویی و تیم فنی تعریف کردند بازیکنان خیلی خوبی در پیش فصل اضافه شدند و با تحلیل و کارشناسی زیاد بازیکنان خیلی خوبی جذب کردیم و بر خلاف صحبت‌هایی که گفته می‌شود با رقم‌های خیلی معقول و آمادگی کامل داریم برای یک فصل و یک نبرد خیلی خوب در یک سال با همه تیم‌های لیگ برتر واینکه شرایط خیلی خوبی داریم.

سرآسیایی خاطرنشان کرد: فردا با تیم ریشه‌دارو تاریخ‌دار با اسم بزرگ و مربی بزرگ که قلعه‌نویی هم همیشه از فیروز کریمی به عنوان یکی از فنی‌ترین مربیان تاریخ لیگ برتر و فوتبال ایران یاد می‌کند و ما فردا با یک تیم ریشه‌دار، فوتبال‌بلد و زرنگ بازی داریم و کاملا به این قضیه اذعان داریم که بازی بسیار سخت و تاکتیکی و بدنی داریم.

وی اضافه کرد: در رابطه با مسائل جسمانی فردا درگیری زیادی در میدان خواهیم داشت و قطعا بازی سختی پیش رو داریم و مهمترین مسأله که سختی کار را اضافه می‌کند، این است که ما تحلیل مناسبی از تیم تراکتور نداریم چون بازی اول است و ما پیشینه‌ای از این تیم نداریم و قطعا در بازی‌های آینده این شرایط تکرار نخواهد شد چون تیم‌ها بازی می‌کنند و آنالیزشان به دست هم می‌رسد. این بازی با همه بازی‌های لیگ فرق می‌کند، اما قطعا با تمریناتی که در پیش‌فصل انجام دادیم، بازی‌های دوستانه‌ای که انجام دادیم و شرایطی که تیم دارد قطع به یقین برای سه امتیاز به میدان خواهیم رفت و ان‌شاءالله یک شروع بسیار خوب برای یک فصل بسیار خوب برای تیم خوب گل‌گهر داشته باشیم.

نظرات

نظر دهید