احتمال پارگی رباط صلیبی محمد انصاری

احتمال پارگی رباط صلیبی محمد انصاری

مدافع مس رفسنجان بار دیگر با پارگی احتمالی رباط صلیبی روبرو شده است.

به گزارش کرمان ساکر، محمد انصاری را می توان یکی از بدشانس ترین بازیکنان فوتبال ایران دانست. او در زمان حضور در پرسپولیس، دو بار با پارگی رباط صلیبی روبرو شده و مدت زیادی از فوتبالش را با مصدومیت و دوران نقاهت پشت سر گذاشت.

انصاری فصل گذشته در نیم فصل به مس رفسنجان ملحق شد اما به دلیل مصدومیت، فقط توانست در شش بازی پایانی مسی ها را همراهی کند و عملا فرصت زیادی در ترکیب مس پیدا نکرد.

با این حال، بدشانسی های انصاری به لیگ 21 هم کشیده شد و او دیشب در بازی مقابل سپاهان، در دقیقه 38 در برخورد با محمدرضا حسینی هافبک سپاهان دچار مصدومیت شد و نتوانست به بازی ادامه بدهد تا مهدی ترکمان جایگزین او در ترکیب شود.

مصدومیت انصاری که از ناحیه زانو رخ داد، بار دیگر حدس و گمان پیرامون پارگی رباط صلیبی را برای او به وجود آورد. محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان در مورد وضعیت محمد انصاری گفت: هنوز مشخص نشده، امیدوارم اینطور نباشد. باید MRI گرفته شود ولی متاسفانه فکر می‌کنم در اثر این اتفاق پارگی رباط صلیبی باشد. انصاری برای ما بسیار دوست داشتنی و محبوب است. همه تحت تاثیر این قضیه بودیم. سال گذشته هم برای قائم اسلامی خواه در تبریز این اتفاق افتاد که داور خطای بازیکن ما را هم گرفت! امیدوارم مصدومیت انصاری به این شدت نباشد و هرچه سریعتر به تمرینات برگردد.

باید دید بعد از آزمایشات دقیق روی زانوی انصاری، آیا او برای سومین بار باید رابط صلیبی اش را زیر تیغ جراحی ببرد یا اینکه از این خطر جدی دور مانده و با مدتی استراحت و انجام اقدامات درمانی، مس را در ادامه لیگ همراهی خواهد کرد.

نظرات

نظر دهید