جذب مهاجم المپیک گابن توسط گل گهر

مربی گل گهر خبر داد

جذب مهاجم المپیک گابن توسط گل گهر

مربی گل گهر تاکید کرد که فعالیت این تیم در نقل و انتقالات هنوز به پایان نرسیده است.

به گزارش کرمان ساکر، مجتبی سرآسیایی در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه گل گهر در خصوص تقابل هفته گذشته این تیم مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. حریف را به خوبی آنالیز کرده بودیم و راه‌های نفوذ و حمله این تیم را بسته بودیم. می‌توانستیم در این بازی پیروز شویم ولی بی‌دقتی بازیکنان در کنار اشتباهات داوری باعث شد به چیزی که استحقاقش را داشتیم نرسیم و بازی مساوی تمام شود.

وی در مورد برنامه تمرینی گل گهر در تعطیلات لیگ گفت: ما به بازیکنان چند روز استراحت دادیم. از روز سه شنبه دور جدید تمرینات شروع می‌شود و طبق برنامه کادرفنی آماده‌سازی بازیکنان را در مدت تعطیلی مسابقات پیش خواهیم برد.

مربی تیم فوتبال گل گهر در مورد وضعیت نقل و انتقالات باشگاه یادآور شد: پرونده نقل و انتقالات ما هنوز بسته نشده چرا که هم جای خالی در فهرستمان داریم و هم طبق قانون می‌توانیم از سهمیه جذب بازیکن آزاد استفاده کنیم. یک مهاجم با کیفیت و آینده دار از تیم المپیک گابن در اختیار گرفتیم که امروز و فردا قراردادش نهایی می‌شود و یک مهاجم هلندی هم در نظر داریم که او هم قرار است به زودی به جمع نفرات ما اضافه شود.

سرآسیایی در مورد جذب احمد موسوی در ساعات پایانی نقل و انتقالات گفت: موسوی بازیکن با کیفیتی است و پیش از این هم در گل گهر حضور داشته و با جو و فضای اینجا آشناست. ما در پست تخصصی دفاع راست کمبود بازیکن داشتیم و دو بازیکنی که در این پست استفاده می‌کردیم غیر تخصصی بودند. بهنام برزای هم وینگر و مهاجم است. فصل گذشته برای اولین بار امیر قلعه‌نویی در پست دفاع راست او را بازی داد که البته برزای مهره موثری بود و مهدی تیکدری هم وقتی دفاع راست بازی می‌کند از توان هجومی تیم کاسته می‌شود.

وی افزود: تیکدری یکی از بهترین وینگرهای ایران است و استفاده از او در دفاع راست سبب دیده نشدن توانایی‌هایش می‌شود. با آمدن موسوی، تیکدری در پست اصلی اش بازی می‌کند. ما در پست دفاع راست تخصصی فقط محمد آقاجانپور را داشتیم و حالا با جذب احمد موسوی در این پست هم دو بازیکن در اختیار داریم. برزای و تیکدری نیز از این به بعد در پست اصلی خودشان استفاده خواهند شد.

نظرات

نظر دهید