مس نوین به دنبال جبران مافات در خانه

مس نوین به دنبال جبران مافات در خانه

در هفته سوم لیگ دسته دوم، مس نوین برای جبران شکست هفته قبل به میدان می‌رود.

به گزارش کرمان ساکر، هفته سوم لیگ دسته دوم در گروه ب، سه شنبه برگزار می‌شود و مس نوین در خانه میزبان اترک بجنورد است. مس نوین هفته گذشته شکستی سنگین را در بوشهر مقابل شاهین بندرعامری متحمل شد و در بازی خانگی این هفته خود به دنبال جبران و فراموشی شکست خود خواهد بود و در 10 روز گذشته نیز تمریناتش را به همین منظور انجام داده است.

اترک بجنورد تا چند روز پیش به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی خود با مشکلات متعددی روبرو بود و حتی با 13 بازیکن برای انجام بازی هفته دوم به نوشهر سفر کرد اما با پیگیری‌هایی که مسئولان استانی خراسان شمالی انجام دادند، پنجره این تیم باز شد تا مشکلی برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید اترک وجود نداشته باشد و به نظر می رسد این تیم با شکلی کامل مقابل مس نوین قرار می گیرد.

اترک در دو بازی ابتدایی مقابل تیم های فولاد نوین و شهرداری نوشهر به تساوی رسیده و در دو بازی گذشته خود، تیمی دونده و فیزیکی نشان داده اما مس نوین در کرمان به دنبال حفظ امتیازات کامل خواهد بود و بی تردید، اترک روز سختی مقابل انگیزه شاگردان محمدرضا عسکری برای جبران شکست هفته گذشته خواهد داشت.

مس نوین در این بازی ناصر دوست محمدی را به دلیل کشیدگی رباط مچ پا و میلاد کمالی را به دلیل شکستگی استخوان مچ پا در اختیار ندارد اما دیگر بازیکنان این تیم سر حال و آماده مصاف مقابل اترک هستند تا در ورزشگاه شهرداری که برای دومین بازی متوالی میزبان بازی مس نوین است، سه امتیاز را کسب کنند.

نظرات

نظر دهید