فصلِ جذاب‌تر فوتسال کرمان آغاز می‌شود

امیدوار به حفظ دو سهمیه

فصلِ جذاب‌تر فوتسال کرمان آغاز می‌شود

لیگ برتر در فصل جدید برای فوتسال کرمان با حضور دو تیم برگزار می‌شود و تیم‌های کرمانی بازی‌های خود را با میزبانی از دو تیم مشهدی آغاز خواهند کرد.

به گزارش کرمان ساکر، با حفظ سهمیه فولاد زرند در فصل گذشته لیگ برتر فوتسال و صعود مقتدرانه گهرزمین سیرجان از لیگ یک، فوتسال کرمان در فصل جدید با حضور دو تیم وارد لیگ برتر خواهد شد و بعد از رکود چندین ساله در فوتسال کرمان، حالا حضور دو تیم در لیگ برتر به فضای فوتسالی استان شور بیشتری بخشیده است.

فولاد زرند ایرانیان فصل گذشته موفق شد با کسب 34 امتیاز در رده ششم جدول قرار بگیرد و در اولین تجربه لیگ برتری خود، به نتیجه‌ای بسیار عالی دست پیدا کند. فولاد در فصل جدید با اعتماد به مربیان جوان و کرمانی راهی لیگ برتر می‌شود و امیدوار است با هدایت امین پایمرد به نتایج قابل قبولی دست پیدا کند.

گهرزمین سیرجان نیز در دومین سال متوالی که برای صعود به لیگ برتر تلاش کرد، با حسین افضلی با کسب نتایج شگفت انگیز و به شکلی مقتدرانه در هر دو مرحله بازی‌های لیگ یک توانست به عنوان اولین تیم به لیگ برتر صعود کند تا استان کرمان در لیگ برتر صاحب دومین نماینده شود. گهرزمین در حالی با حسین افضلی در لیگ برتر به همکاری‌اش ادامه می‌دهد که در روزهای گذشته چندین بازیکن بومی این تیم با دلخوری و گلایه در فضای اینستاگرام از جمع شاگردان افضلی جدا شده‌اند.

فولاد زرند در هفته اول فردا پنجشنبه ساعت 17 در زرند میزبان فرش آرا مشهد خواهد بود و گهرزمین نیز روز جمعه ساعت 17 از چیپس کامل مشهد پذیرایی خواهد کرد. استان کرمان امیدوار است در فصل جدید شاهد نتایج قابل قبولی از سوی نماینده‌هایش باشد و حداقل نتیجه اینکه در پایان فصل هر دو تیم با جایگاهی تثبیت شده به کارشان خاتمه بدهند.

نظرات

نظر دهید