بلاژویچ: سرطان دارم و به زودی دنیا را ترک می‌کنم

بلاژویچ: سرطان دارم و به زودی دنیا را ترک می‌کنم

سرمربی کروات سابق تیم ملی فوتبال ایران و مس کرمان خبر ناراحت کننده‌ای را در فیسبوک خود منتشر کرد.

به گزارش کرمان ساکر، میروسلاو بلاژویچ درباره آخرین شرایط جسمانی خود در فیس‌بوک خود نوشته که با مشکلات سلامتی متعددی دست و پنجه نرم می‌کند. او نوشت: «من به زودی این دنیا را ترک می‌کنم. من دو سرطان داشتم و حالا اینجا سومی در من پدیدار شده است. من با این فکر همیشه دست و پنجه نرم می‌کنم که عمر من گذشته و کم کم باید از این دنیا بروم. دوستان من و بازیکنان نسل من همگی مدت‌ها پیش به خاک سپرده شده‌اند. من تنها کسی هستم که زنده ماندم.

او در ادامه درباره شرایط سخت دوران زندگی خود گفت: در کودکی آنقدر فقیر بودم که همیشه لباس‌هایم را وصله می‌زدم و می‌پوشیدم و بعدها در جوانی وقتی ازدواج کردم، من و همسرم نمی‌دانستیم می‌توانیم ناهار تهیه کنیم و بخوریم یا خیر. مادرم در سخت‌ترین شرایط من از دنیا رفت و نتوانست ببیند که بالاخره توانستم یک زندگی برای خودم داشته باشم. او به من وصیت کرد که از خواهرانم مراقبت کنم.

چند سال پیش میروسلاوبلاژویچ سرمربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان به علت ابتلا به سرطان پروستات، در یکی از بیمارستان‌های اتریش تحت عمل جراحی قرار گرفت ولی بار دیگر او مبتلا به سرطان شده است و تحت درمان پزشکان کشورش است.

بلاژویچ در فصل 90-91 در شرایطی که مس کرمان وضعیت بدی در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر داشت، هدایت این تیم را به عهده گرفت و جایگزین صمد مرفاوی شد. او به همراه مس تا 8 هفته مانده به پایان لیگ برای بقا تلاش کرد اما در نهایت مدیران وقت باشگاه مس، حکم برکناری او را امضا کردند و ابراهیم قاسمپور تا پایان فصل هدایت مس را به عهده گرفت.

نظرات

نظر دهید