نکاتی که برای مس کرمان به خاطر خواهیم سپرد

نکاتی که برای مس کرمان به خاطر خواهیم سپرد

برای مس کرمان که نگاهی امیدوارانه به ادامه فصل دارد و برای آن با انگیزه تلاش می‌کند، نکاتی وجود دارد که جا دارد کاملا به آن توجه شود.

به گزارش کرمان ساکر، تیم فوتبال مس کرمان در حالی ده مسابقه خود را در بازی های این فصل لیگ برتر پشت سر گذاشت که علاوه بر مسیر پرفراز و نشیب سپری شده، راه طولانی و سختی را نیز در پیش رو دارد...

برای این تیم پرامید و با انگیزه در این فصل، نکاتی وجود دارد که جا دارد کاملا به آن توجه کرد.

_ تیم فوتبال مس کرمان هرچند سابقه حضور طولانی در رقابت های لیگ برتر دارد و از تیم های شناخته شده تاریخ این مسابقات محسوب می شود اما دوری 8 ساله از این رقابت ها سبب شده است که مس کرمان در بازگشت به این مسابقات کار بسیار سختی در اولین فصل بازگشت خود داشته باشد و این موضوع سبب می شود که آرامش و فرصت کافی برای هماهنگی ذهنی این تیم با مسابقات، یکی از ضروریات آن باشد.

_ همین موضوع سبب می شود که شرایط برای مس کرمان در اولین سال حضور با تیم هایی که از سال های قبل در لیگ برتر حضور داشتند کاملا متفاوت باشد... تمامی تیم های تازه صعود کرده به لیگ برتر در شروع کار خود و حتی نیم فصل اول، کاملا تحت تاثیر همین تغییر فضای مسابقات خود قرار دارند و از همین رو هرچه بیشتر آرامش و حمایت از این دسته تیم ها بیشتر باشد، آن ها کاملا در مسیر همگام سازی خود با شرایط رقابت ها قرار می گیرند.

_ نکته دیگر اینکه تیم های تازه صعود کرده از لیگ یک به لیگ برتر برای تکمیل لیست خود در ابتدای فصل با توجه به محدودیت هایی که پیش روی خود می بینند نیز قطعا از سایر رقبای لیگ برتری خود شرایط سخت تری دارند که این موضوع کار آن ها را به مراتب دشوارتر نیز می کند.

_ مس کرمان در این فصل از رقابت های لیگ برتر نگاه ویژه ای از سوی فوتبال استان به سوی خود دارد... این تیم در کنار نفرات آماده و شایسته ای که در مجموعه خود دارد، بر اساس روالی که از سال قبل در پیش گرفت، اعتماد به استعدادهای بومی و بازیکنان آکادمی خود را ادامه داد... این تیم در حالی که فصل قبل جواب این اعتماد خود را با صعود به لیگ برتر گرفت، در این فصل نیز فرصت بازی به بازیکنان آکادمی خود را در بالاترین سطح فوتبال کشور فراهم کرد تا این اعتماد به این بازیکنان سبب شود که نگاه ویژه ای نه فقط از سوی فوتبال استان به این تیم شود که پس از سال ها یک باشگاه با شمایل بازیکن ساز در لیگ برتر ایران معرفی شود و توجه فوتبال ایران را به خود جلب کند.

_ این موضوع یک سرمایه گزاری بزرگ از سوی باشگاه مس کرمان در فوتبال ایران محسوب می شود که می تواند ثابت کند برخلاف تعابیر مطرح شده از سوی برخی جامعه فوتبال ایران، اعتبار فوتبال استان کرمان تنها هزینه کرد و پول نمی باشد... از همین روست که تیم مس کرمان با این رویه شایسته حمایت هرچه بیشتر از سوی تمامیت فوتبال کرمان و ایجاد اعتماد سازی برای این تیم در ادامه مسیر خود می باشد.

_ قطعا هدف مس کرمان در اولین سال بازگشت خود به لیگ برتر ماندگاری در رقابت ها می باشد... اتفاقی که با توجه 9 امتیاز کسب شده در هفته های اخیر و اختلاف امتیازی کم این تیم با رده های میانی جدول نشان می دهد تاکنون در شرایط مناسبی طی شده است و از همین رو این تیم توانمندی خود را برای رسیدن به هدف در این فصل ثابت کرده است... قطعا با دوری از ایجاد فشار برای این تیم و حاشیه زدایی از تیم شایسته مس کرمان در ادامه بازی های لیگ برتر از سوی قاطبه رسانه های استان و هواداران غیور این تیم، زمینه برای این اتفاق به بهترین شکل ممکن رقم خواهد خورد.

_ مس کرمان چه زمانی که بنا به شرایط اقتصادی خود به دور از هیاهو و جنجال تیم شایسته خود را می بست و چه زمانی که با اعتماد به نفس کامل زمینه را برای درخشش نفرات جوان و مستعد خود فراهم کرده است، قطعا در ادامه مسیر نیز با سختکوشی و تمرکز تمام عیار گام برخواهد داشت و با حمایت کاملی که آن را پشتوانه اصلی خود خواهد کرد، درخششی عالی برای فوتبال استان در بازی های این فصل به ثبت می گذارد.

نظرات

نظر دهید