مس نوین روی پایین‌ترین جایگاه نشست!

روان تیم بومی هر روز زخمی‌تر از دیروز

مس نوین روی پایین‌ترین جایگاه نشست!

دیدن مس نوین در انتهای جدول برای فوتبال کرمان آزار دهنده و وحشتناک است.

به گزارش کرمان ساکر، در حالی که تصور می‌شد مس نوین در ششمین فصل حضورش در لیگ دو با تجربه بیشتری رقابت کند، اما نتایج ضعیفی برای این تیم به ثبت رسیده است. مس نوین بعد از اینکه در هفته اول مقابل داماش در سرچشمه به تساوی یک بر یک رضایت داد، 5 شکست متوالی را متحمل شده تا وضعیتی بحرانی در لیگ دو داشته باشد.

مس نوین با هدایت رضا ترکزاده اکنون با یک امتیاز در جایگاه چهاردهم قرار گرفته و متاسفانه با گذشت 6 هفته، قعرنشین است. تیمی کاملا بومی که باید نقش پشتوانه سازی برای فوتبال شهر کرمان و حتی استان را ایفا کند اما وضعیتی پیدا کرده که نگرانی‌های گسترده‌ای را بابت از دست رفتن سهمیه لیگ دویی به وجود آورده است.

مس نوین 3 گل به ثمر رسانده و 10 گل دریافت کرده تا عملکرد ضعیف خود را در آمار نشان بدهد. تیمی که البته از داوری‌های لیگ دو نیز آسیب زیادی دیده و زمانی که نتواند مقابل حریفانش قلدر باشد و با اعتماد به نفس پایینی در زمین حاضر شود، بی شک اتفاقات منفی مثل قضاوت‌ها را نیز به سوی خود جذب می‌کند و طبق اصلی که فوتبالی‌ها تعریف می‌کنند، داوران برای تیم‌های ضعیف ارزش کمی قائل هستند!

جدول لیگ دو در گروه ب همه چیز را در مورد وضعیت مس نوین بیان می‌کند و شاید نیاز بیشتری به توضیح درباره این تیم نباشد. مس نوین در پایین‌ترین نقطه جدول نشسته و آژیر خطر برای این تیم به صدا در آمده؛ کاش سه امتیاز از آسمان می‌بارید تا بچه‌های شهر کرمان از بی حوصلگی و بی رمقی خارج شوند!

نظرات

نظر دهید