نگرانی مربی مس؛ کمیته داوران نگذارد حق تیم ما پایمال شود!

نگرانی مربی مس؛ کمیته داوران نگذارد حق تیم ما پایمال شود!

مربی مس کرمان از عملکرد داوران در دیدارهای حساس مقابل رقیبان مستقیم گلایه دارد و معتقد است کمیته داوران باید با در بحث انتخاب داوران دقت بیشتری به خرج دهد.

به گزارش کرمان ساکر؛ رضا فتح آبادی مربی مس كرمان در مورد بازی هفته هفدهم تيم مس مقابل پیکان گفت: بازی بسيار حساسی بود، ما بر روی نقاط ضعف و قوت تيم پيكان كار كرديم و در نيمه اول بازی را كنترل كرديم. در نيمه دوم با تعويض‌ها و تغيير سيستم كاملا سوار بر بازی شديم و چند موقعيت صد در صد گل را هم با بی‌دقتی از دست داديم.

او ادامه داد: بر خلاف جريان بازی در یک صحنه كاملا واضح خطای مهاجم پيكان برروی مدافع ما گرفته نشد و در عين ناباوری سوت داور ما را شوكه كرد. پنالتی‌ای كه آقای مومنی عليه ما گرفت كاملا نادرست بود و اعلام اين پنالتی ما را به شک انداخت. كميته داوران بايد در انتخاب داور برای بازی‌های حساس تيم‌های پايين جدول دقت كند. يک تصميم اشتباه باعث از دست رفتن زحمات یک مجموعه می‌شود.

فتح‌آبادی راجع به داوری اضافه کرد: ما در بحث داوری تا كنون اعتراضی نكرديم ولی در دیدار مقابل پیکان همه چيز بسيار عجيب بود. برخورد داور با سرمربی و نيمكت ما كاملا متفاوت بود و با تيم حريف مهربانانه رفتار می‌شد! صحنه‌ای در محوطه هجده قدم تيم پيكان رخ داد كه مدافع پيكان با دست توپ را دفع كرد و آن صحنه از چشم داور دور ماند و پنالتی اعلام نشد. اين اتفاقات جالب نيست و بايد حتما VAR به فوتبال ايران بيايد.

این مربی تاکید کرد: در حال حاضر کیفیت داوران در روند بازی های ما علی‌الخصوص مقابل رقیبان مستقیم در پایین جدول تاثیرگذار بوده است و این مسئله ما را به شدت نگران می‌کند.

مربی مس در پایان گفت: جالب است ما در كرمان هم در بحث داوری متضرر بوده‌ايم و نمی‌دانيم صدای‌مان را به گوش چه كسی برسانيم. كميته داوران بايد در بحث انتخاب داوران دقت كند تا حق تيمی مثل ما پايمال نشود. اميدواريم در بازی‌های آينده این اتفاق رخ دهد.

نظرات

نظر دهید