توفان سیرجانی‌ها برای فتح لیگ فوتسال

بازگشت از انحلال به سوی حضور قدرتمندانه

توفان سیرجانی‌ها برای فتح لیگ فوتسال

گهرزمین سیرجان ورود بسیار خوبی به نقل و انتقالات پیش فصل لیگ برتر فوتسال داشته است.

به گزارش کرمان ساکر، تیم فوتسال گهرزمین سیرجان در حالی که فصل گذشته اولین حضور خود را در لیگ برتر پشت سر گذاشت، به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کرد و با هدایت حسین افضلی در رده پنجم به کار خود پایان داد. پایانی خوب که البته خیلی سریع از چشم مدیران شرکت دور ماند و این تیم را چند روزی درگیر بحث انحلال کرد اما بعد از نارضایتی عمومی، این تصمیم وتو شد تا حیات گهرزمین در لیگ فوتسال ادامه پیدا کند.

گهرزمین که به همکاری با حسین افضلی ادامه خواهد داد، خیلی سریع وارد نقل و انتقالات شده و با بودجه‌ای که به نظر می‌رسد برای رقابت در جمع مدعیان مناسب باشد، در بازار فعالیت خواهد کرد. سیرجانی‌ها بعد از اینکه قرارداد بهروز اسدی، رضا عبدالله پور، مجید خزایی و محمد امین شجاعی را تمدید کردند، فاز بعدی خود را با جذب مهره‌های ملی پوش کلید زده‌اند.

میثم خیام ستاره سال‌های اخیر فوتسال کرمان با جدایی از کراپ الوند به استان هشت بازگشته و قرار است فصل آینده در گهرزمین توپ بزند. علاوه بر او، سیرجانی‌ها با سینا پرکاس دروازه‌بان ملی پوش و فصل گذشته سن ایچ ساوه، مهدی دهقان نژاد بازیکن قند کاترین آمل، طاها نعمتیان بازیکن سابق سن ایچ ساوه و محمدنجف زنگی بازیکن فصل پیش کراپ الوند به توافق رسیدند و آن‌ها را به عنوان خریدهای جدید و جذاب خود معرفی کردند.

البته فعالیت گهرزمین در بازار تابستانی به همین جا ختم نمی‌شود و آن‌ها مهره‌های موثر دیگری را نیز زیر نظر گرفته‌اند و مذاکرات با آن‌ها در حال نهایی شدن است.

نظرات

نظر دهید