مسیِ زرندی در تمرینات مس کرمان (عکس)

مسیِ زرندی در تمرینات مس کرمان (عکس)

آنطور که در تصاویر منتشر شده از سوی باشگاه مس مشخص است، وینگر خوش تکنیک فصل گذشته مس نوین در تمرینات این تیم حضور دارد.

به گزارش کرمان ساکر، تیم فوتبال مس کرمان از هفته گذشته تمریناتش را برای فصل جدید رقابت‌های لیگ یک آغاز کرده و قصد دارد برای انجام اردوی 10 روزه راهی تهران شود. در تیم فوتبال مس که رفته رفته با حضور نفرات جدید شکل کامل‌تری به خود می‌گیرد، چند بازیکن بومی نیز بعد از تمدید قراردادهای خود در تمرینات حضور دارند که امیرحسین جعفری، جدید‌ترین و یکی از جذاب‌ترین چهره‌های بومی در تمرین است.

جعفری که فصل گذشته در نیم فصل اول در تیم جوانان مس کرمان حضور داشت، در نیم فصل دوم با نظر احمد نخعی به جمع مسی‌های نوین اضافه شد و از زمانی که در دیدار با شهرداری بم در ترکیب اصلی قرار گرفت و با حضور 90 دقیقه‌ای خود، اعتماد کامل نخعی را جلب کرد، دیگر از ترکیب اصلی خارج نشد و با ثبت 3 گل زده و یک پاس گل، یکی از بهترین‌های مس نوین در فصلی بود که به شکلی کابوس وار تمام شد.

همین درخشش در مقطع کوتاهِ حضور در مس نوین بود که حالا باعث شده باشگاه مس کرمان و محمود محمودی نیا سرمربی تیم فوتبال مس، نظر کاملا مثبتی در خصوص حضور جعفری در تمرینات داشته باشند و این چپ پایِ خوش تکنیک را از شهرستان زرند به کرمان و تمرینات مس فرا بخوانند.

جعفری که فصل گذشته با اعتماد به نفس بالای خود توانست جایگاه ثابتی در ترکیب مس نوین پیدا کند، باید دید آیا می‌تواند همین جسارت و درخشش را در تمرینات مس کرمان نیز نشان بدهد و با پیراهن این تیم در لیگ یک نیز بدرخشد یا خیر.

نظرات

نظر دهید