محسن نخعی: از حداکثر ظرفیت فوتبال کرمان بهره می‌گیریم

محسن نخعی: از حداکثر ظرفیت فوتبال کرمان بهره می‌گیریم

سرمربی نونهالان مس کرمان در رابطه با آخرین وضعیت تیمش صحبت کرده است.

به گزارش کرمان ساکر، محسن نخعی گفت: خوشبختانه تیمی بسیار خوب و با اتگیزه در اختیار داریم که تمامی نفرات آن با آرزوهای بزرگ در ابتدای مسیر فوتبال خود کار را دنبال می کنند.

وی افزود: بازی های تدارکاتی بسیار خوبی برابر تیم های رده سنی نونهال، نوجوان و حتی جوانان استان برگزار کردیم و در آخرین دیدار تدارکاتی خود نیز تیم نونهالان گل گهر سیرجان را با نتیجه 3بر1 شکست دادیم که نشان از آمادگی خوب تیم ما دارد.

نخعی با بیان اینکه تنها یک دروازه بان از غیر فوتبالیست های استان کرمان در تیم نونهالان مس کرمان حضور دارد گفت: با استعدادیابی خوبی که از تمامی مناطق استان انجام گرفت درصدد بودیم از حداکثر ظرفیت فوتبال استان کرمان در رده سنی نونهال بهره بگیریم و از همین رو به غیر از یک بازیکن تمامی نفرات تیم را بازیکنانی از استان کرمان تشکیل می دهند.

سرمربی تیم نونهالان مس کرمان در رابطه با وضعیت گروه این تیم در مسابقات این فصل گفت: خوشبختانه در گروه خوبی قرار داریم و شانس زیادی برای صعود از این مرحله داریم و هدف اول ما هم کسب امتیازات لازم برای عبور از این مرحله است. دو مسابقه ابتدایی را نیز به عنوان میزبان آغاز خواهیم کرد و درصدد هستیم بهترین شروع ممکن را در مسابقات داشته باشیم.

نظرات

نظر دهید