فولاد زرند برای سقوط شکل گرفته است!

فرمول تغییر سرمربی درست نبود

فولاد زرند برای سقوط شکل گرفته است!

قعرنشینی فولاد زرند در لیگ برتر فوتسال یکی از نگران‌ کننده‌ترین مسائل روز ورزش کرمان است.

به گزارش کرمان ساکر، شاید مطرح کردن این موضوع که تیم فوتسال فولاد زرند از لیگ برتر خداحافظی خواهد کرد، خیلی زود باشد اما تیمی که از نظر روحی و روانی نتواند بازیابی شود، در پایان فصل به بلایی جز این دچار نخواهد شد. با گذشت 9 بازی از رقابت‌های این فصل لیگ برتر فوتسال، شاهد حضور فولاد در پایین‌ترین جایگاه لیگ هستیم و تیم تحت هدایت عباس روزپیکر با 3 امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار گرفته است که این باعث نگرانی زرندی‌هایی که شده عاشقانه تیمشان را حمایت می‌کنند.

فولاد در حالی در چنین جایگاهی قرار گرفته که فصل را با مدیریت ابوذر باصره، سرمربیگری امین پایمرد و جذب چند بازیکن خوب آغاز کرد و این امید وجود داشت که پایمرد بتواند در دومین فصل حضورش روی نیمکت فولاد در قامت سرمربی این تیم، نتایجی بهتر از فصل گذشته کسب کند اما او که از همان ابتدا تحت فشار نتیجه گیری قرار داشت، نتوانست فولاد را بیشتر از سه هفته هدایت کند و از سمت خود کنار گذاشته شد.

با اخراج سرمربی بومی از فولاد، عباس روزپیکر از هفته چهارم هدایت این تیم را به عهده گرفت. فولاد که با پایمرد صاحب 3 شکست متوالی شده بود، با سرمربی جدید خود توانست 3 تساوی متوالی کسب کند تا این گمان به وجود بیاید که مشکل این تیم برطرف شده و به زودی شاهد افزایش امتیازات در زرند خواهیم بود اما در 3 هفته اخیر، فولاد با تحمل 3 شکست، صاحب جایگاهی در قعر جدول شده است.

با گذشت 9 هفته، فولادی‌ها اکنون فقط 3 امتیاز اندوخته کرده‌اند و ضعیف‌ترین نتایج را در لیگ برتر به دست آورده‌اند. فولاد اگر نتواند در 4 هفته پیش رو تا پایان نیم فصل اول بخشی از امتیازاتش را جبران کند، قطعا برای نیم فصل دوم با بحرانی به نام استرس سقوط روبرو خواهد شد که در چنین شرایطی، کار برای کسب آسان‌ترین امتیازات نیز دشوار خواهد بود.

روزپیکر که نتوانسته وضعیت فولاد را تغییر بدهد، با نگاه‌های منفی در استان کرمان روبروست و هیچ بعید نیست در صورت تداوم این نتایج، بار دیگر شاهد تغییر نفر اول نیمکت فولاد باشیم.

نظرات

نظر دهید