جعفری: با آنفولانزا به مصاف اینچئون رفتیم

جعفری: با آنفولانزا به مصاف اینچئون رفتیم

سرمربی خاتون بم اعلام کرد تیمش با شرایطی نابسامان ناشی از ابتلای بازیکنان به آنفولانزا به مصاف نماینده کره رفت.

به گزارش کرمان ساکر، مرضیه جعفری در نشست خبری پس از دیدار مقابل تیم اینچئون هیوندا کره جنوبی که به شکست 2 بر یک تیمش ختم شد، گفت: با توجه به اینکه بچه‌های ما دچار آنفولانزا شدند اما خیلی خوب بازی کردند. تیم حریف هم نمایش خوبی داشت و هر دو تیم موقعیت‌هایی به دست آوردند و فوتبال خوبی را شاهد بودیم. اگر شرایطی غیر این داشتیم، مطمئنا فوتبال بهتری انجام می‌دادیم اما با این حال بچه‌ها باغیرت بازی کردند و از آن‌ها راضی هستم.

وی افزود: تفاوت فاحشی با شرق آسیا داریم. اما فکر می‌کنم بازیکنانی در ایران داریم که می‌توان روی آن‌ها کار کرد. ما آمده بودیم که ببریم و بچه‌ها می‌خواستند ببرند. حتی زمانی که گل مساوی را زدیم می‌خواستیم بازی را ببریم. خوشحالم که بچه‌ها توان خود را گذاشتند. اگر کم تجربه نبودیم شاید می‌توانستیم بازی را ببریم.

نگین زندی گلزن خاتون نیز با آنفولانزای شدید در نشست خبری حضور یافت و مشکل اصلی خاتون مقابل نماینده کره را با وضعیتش به تصویر کشید. وی گفت: خیلی تب داشتم اما به خاطر اینکه چند بازیکن تیممان به دلیل بیماری نتوانستند بازی کنند، تمام تلاشم را کردم تا تاثیرگذار باشم. حیف شد چون می توانستیم بازی را ببریم.

نظرات

نظر دهید