مس با ماشین بمی به کورس می‌رود

دومین دبل متوالی وزیری پناه

مس با ماشین بمی به کورس می‌رود

آقای گل بمی و فصل پیش لیگ یک برای کسب مجدد این عنوان تلاشش را به کار گرفته است.

به گزارش کرمان ساکر، مس کرمان در هفته دوازدهم لیگ یک فوتبال کشور موفق شد با 2 علی وزیری پناه تیم خلیج فارس ماهشهر را شکست بدهد و یک پله در جدول صعود کند.

گلزنی‌های علی وزیری پناه با قدرتی که هر هفته بیشتر می‌شود، برای مس کرمان شتاب گرفته است. گلزنِ قهار بمی و آقای گل فصل گذشته‌ی لیگ یک بعد از 6 هفته از شروع فصل و در شرایطی که مس دچار وضعیت آشفته‌ای بود، با یک سوپرگل در شمال مقابل دریا بابل که در دقیقه 96 به ثمر رسید، آمار اولیه‌اش را ثبت کرد و سپس در دیدار با آریو اسلامشهر یک گل به ثمر رساند تا در روزی که اکبر محمدی برای اولین بازی هدایت مس را به عهده گرفته بود، شروع خوبی را برای سرمربی جدید مس رقم بزند.

اما آنچه که افزایش قدرت گلزنی وزیری پناه برای مس را بیان می‌کند، 4 گل در 2 بازی اخیر مقابل شهر راز شیراز و خلیج فارس ماهشهر است که قدرت کسب امتیاز برای مس را نیز طبیعتا افزایش داده است. گلزن مس با 6 گل زده به یک قدمی صدر جدول گلزنان رسیده و بعد از رضا رضایی 7 گله، حالا هم خودش و هم تیمش را وارد رقابت اصلی در کورس خواهد کرد.

وی که برای مس یک پاس گل نیز ثبت کرده، فصل گذشته با 16 گل زده، نقشی اساسی در صعود تیم استقلال خوزستان به لیگ برتر ایفا کرد و در پایان کفش طلای لیگ یک را نیز به تصاحب خود در آورد.

نظرات

نظر دهید