اوزونیدیس به جمع معترضان داوری پیوست

نبود VAR بزرگترین مشکل فوتبال ایران است

اوزونیدیس به جمع معترضان داوری پیوست

سرمربی یونانی گل گهر که کمتر نسبت به قضاوت داوران معترض شده، بعد از تساوی تیمش مقابل شمس آذر با انتقاد درباره داوری‌ها صحبت کرد.

به گزارش کرمان ساکر، مارینوس اوزونیدیس پس از دیدار با شمس آذر قزوین اظهار کرد: امروز گل گهر شایسته پیروزی بود و به هیچ وجه از نتیجه به دست آمده راضی نیستم. روی یک اتفاق گل خوردیم اما بعد از آن کنترل بازی را به دست گرفتیم.

سرمربی گل گهر با اشاره به عملکرد داور بازی امروز، گفت: چرا در قضاوت ها باید تمام فرصت های سرنوشت ساز بر ضد ما باشد؟ این صحبت فقط برای تیم من نیست و برای هر دو تیم می گویم. وقتی یک صحنه هند واضح است حق تیم مان را نمی دهند و حتی اگر گل هم نمی شد، داور باید پنالتی گرفته می گرفت.

اوزونیدیس، نبود VAR در لیگ برتر فوتبال ایران را بزرگترین مشکل این مسابقات برشمرد و عنوان کرد: اگر VAR وجود داشت، همه چیز در لیگ تغییر می کرد زیرا برخی قضاوت ها نتایج تمامی تیم ها را تحت الشعاع قرار داده است. همه بازیکنان و سرمربیان اشتباه دارند ولی داوران باید کمترین اشتباه را داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: وقتی در یک بازی خارج از خانه موقعیت های زیادی خلق کنید و نتوانید به گل برسید امکان اینکه نتیجه را واگذار کنید، زیاد است. در این بازی پنالتی واضحی برای ما گرفته نشد و اگر می خواهیم لیگ ایران پیشرفت کند باید عدالت رعایت شود.

سرمربی گل گهر عدم حضور مهران گلزاری به دلیل ۴ کارته بودن را در روند بازی این تیم بی تاثیر ندانست و افزود: تعطیلی های لیگ برتر به من ارتباطی ندارد زیرا نمی توانیم آن را تغییر بدهیم و به عنوان سرمربی معتقدم باید کیفیت خودمان را از لحاظ تاکتیکی بالا ببریم.

نظرات

نظر دهید