مربی تیم گل گهر باعث درگیری شد

مربی تیم گل گهر باعث درگیری شد

سرپرست تیم امید فجرسپاسی در خصوص اتفاق جنجالی و تلخ در سیرجان صحبت کرد.

به گزارش کرمان ساکر و به نقل از ایسنا، عبدالحمید جمشیدی سرپرست تیم امید فجر شهید سپاسی شیراز در خصوص درگیری‌های خونین در سیرجان گفت: در دقایق پایانی مسابقه و در پی یک برخورد در محوطه جریمه، دروازه‌بان ما با دست به صورت بازیکن گل‌گهر ضربه زد. در پی این اتفاق، یکی از مربیان تیم گل‌گهر وارد زمین شد و ضربه‌ای به دروازه‌بان تیم ما زد که این باعث ایجاد درگیری شدید در زمین شد.

وی افزود: پس از مربی گل‌گهر، تعدادی از نفرات روی نیمکت این تیم نیز به داخل زمین آمده و با بازیکنان و عوامل تیم ما درگیر شدند. یکی از همراهان این تیم نیز که قامت بلندی داشت، با چاقو وارد زمین و به سرمربی و مدیر اجرایی تیم ما حمله‌ور شد.

سرپرست فجر ادامه داد: خدا رحم کرد که ضربات چاقوی این فرد به محسن نیسانی(سرمربی تیم امید فجرسپاسی) برخورد نکرد و فقط منجر به پارگی لباس او شد، اما متاسفانه آسیب جدی به وحید حسن‌شاهی(مدیر اجرایی باشگاه فجرسپاسی) وارد شد. چاقو به قصد قلب زده شده بود اما او دستش را مانع قرار داد. این ضربه منجر به خونریزی شدید از ناحیه دست شد که در نهایت به بیهوشی وحید منجر شد.

وی در خصوص وضعیت حال حاضر وحید حسن‌شاهی نیز گفت: باشگاه فجر خیلی زود، وی را به شیراز منتقل کرد. حسن‌شاهی صبح روز جمعه تحت عمل جرایی قرار گرفت و این حادثه به‌خیر گذشت. اما باشگاه فجرسپاسی شکایت خود را به فدراسیون فوتبال ارائه داده و خواستار رسیدگی هر چه سریع‌تر به این موضوع و برخورد جدی با عوامل این جنجال است.

جمشیدی گفت: این مسابقه بدون حضور تماشاگران برگزار شد، چون به‌جز نیمکت دو تیم، اصلا جایی برای نشستن در ورزشگاه محل برگزاری مسابقه وجود نداشت. به‌طوری که سرهنگ محمدحسین مفتاحی، مدیرعامل باشگاه فجر نیز که در ورزشگاه حضور داشت، مجبور شد روی نیمکت بنشیند. خوشبختانه حضور مدیریت باشگاه در محل برگزاری مسابقه بسیار موثر بود و با پیگیری‌های سرهنگ مفتاحی، فرد خاطی خیلی زود دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

نظرات

نظر دهید