رئیس هیات فوتبال جیرفت را هیچوقت نمی‌بینند!

فوتبالی‌ها شاکی از غیبت شیخ

رئیس هیات فوتبال جیرفت را هیچوقت نمی‌بینند!

فقط نام حسین محمدی در هیات فوتبال جیرفت حضور دارد. خودش در کرمان است و فوتبال در شهرستان عملا از نگاهش خارج است.

به گزارش کرمان ساکر، چند روز پیش بود که انتشار ویدئویی از حرکت بد یکی از مربیان فوتبال جیرفت در رقابت‌های لیگ این شهرستان حاشیه‌ساز شد و بازتاب‌هایی را در فضای مجازی به دنبال داشت. این ویدئو که شاید از پایین‌ترین سطح فوتبال کشور منتشر شد، زوایای بیشتری از فرهنگ ضعیف فوتبال ایران را به تصویر کشید. فرهنگ ضعیفی که فقط منحصر به شهرستان جیرفت نیست و با رسوخ به تمام نقاط، سایه‌‌‌اش را در تمام سطح فوتبال کشور پهن کرده و گاهی همین حاشیه‌ها آنقدر با صحنه‌های زشت آمیخته می‌شود که از سوی عموم با ناراحتی و تاسف واکنش پیدا می‌کند.

ویدئویی که از شهرستان جیرفت وایرال شد، اما از سویی دیگر زمینه‌ی بیان مشکلات فوتبال در این منطقه را نیز فراهم می‌کند. این منطقه که استعدادهای خاصی را در خود نهفته دارد، فوتبالش را کسانی اداره می‌کنند که در این هیات غایب هستند و در رأس آن‌ها، حسین محمدی که از اول شهریور امسال به عنوان رئیس هیات فوتبال شهرستان جیرفت معرفی و جایگزین چهره‌ی مطرح فوتبال جنوب یعنی علیرضا جلالی شد، تاکنون حضور بسیار کمرنگی در این هیات داشته است.

وی که در گذشته در لیگ‌های محلات بازیکن بوده و در بین فوتبالی‌ها با نام «شیخ» معرفی می‌شود، به دلیل حضور در ستاد تبلیغات اسلامی در مرکز کرمان فعالیت می‌کند و قطعا عدم حضور فیزیکی در هیات فوتبال جیرفت و در واقع فوتبال این شهرستان، نمی‌تواند او را برای فوتبال این منطقه به عنوان یک رئیس کارآمد معرفی کند و اگر از فوتبالی‌های این شهرستان نیز سوال شود، نسبت به وضعیت فوتبال در جیرفت و غیبت رئیس هیات فوتبال، ابراز نارضایتی می‌کنند. این در حالی است که وضعیت در هیات فوتبال استان کرمان نیز چندان فرقی با هیات فوتبال جیرفت ندارد و به عنوان مثال، محسن ربیعی دبیر هیات فوتبال استان به دلیل حضور در اتاق اصناف کرمان، عملا به صورت کامل در اختیار هیات نیست و فقط نامش در ساختمان خورشید حضور دارد!

نظرات

نظر دهید