احتمال فروپاشی صدرنشین لیگ هندبال!

شروع مجدد تمرینات با روحیه پایین

احتمال فروپاشی صدرنشین لیگ هندبال!

اگر مشکلات مالی تیم هندبال مس کرمان رفع نشود، هیچ بعید نیست مشکلات بزرگ‌تری را برای این تیم به وجود بیاورد.

به گزارش کرمان ساکر، تیم هندبال مس کرمان را در کنار تیم‌های والیبال فولاد سیرجان و فوتبال بانوان خاتون بم، می‌توان بهترین تیم ورزش کرمان در سال جاری لقب داد. شاگردان محمد موسوی در این فصل با کسب 7 پیروزی و رکورد صد درصد پیروزی، صدرنشینی لیگ برتر را تصاحب کرده‌اند و مرهمی در میان ناکامی‌های تیم‌های باشگاه مس هستند.

مس کرمان که در این فصل ستاره‌هایی مثل افشین صادقی، سلامان بربط، حسین جهانی، مجتبی حیدرپور و سعید برهانی را در اختیار دارد، جدی‌ترین مدعی قهرمانی است اما یک مشکل بزرگ پیش روی این تیم قرار دارد؛ بازیکنان مس تاکنون 17 درصد دریافتی داشته‌اند که این رقم برای کادرفنی این تیم صفر است و ادامه این مشکل، به بحران‌های جدی‌تر تبدیل خواهد شد.

مس هرچند با 14 امتیاز صدرنشینی را در اختیار دارد، اما صدرنشینی‌اش به مویی بند است! گیتی پسند اصفهان با 6 پیروزی، یک تساوی و 13 امتیاز و شهیدشاملی کازرون با 6 پیروزی، یک شکست و 12 امتیاز به صورت جدی، در تعقیب مس هستند و عدم کسب نتیجه در یک بازی به منزله‌ی پایان صدرنشینی مس خواهد بود.

لیگ برتر تا 15 بهمن به دلیل حضور تیم ملی در رقابت‌های انتخابی جام جهانی تعطیل است و چه بهتر که مشکلات مس تا شروع مجدد لیگ رفع شود. اما در غیر اینصورت، مشخص نیست چه سرنوشتی برای مس در 4 بازی باقی مانده تا پایان نیم فصل اول رقم بخورد و مشکلات زمانی نیز به اوج خود خواهد رسید که ستاره‌های مس به دلیل دریافتی کمتر از 51 درصد، قرارداد خود را در نیم فصل فسخ کنند و از قدرت این تیم به شدت کاسته شود.

نظرات

نظر دهید