دو هندبالیست کرمانی راهی مسکو می‌شوند

دو هندبالیست کرمانی راهی مسکو می‌شوند

اسامی نفرات اعزامی تیم ملی هندبال ایران به مسابقات 4 جانبه در کشور روسیه اعلام شد.

به گزارش کرمان ساکر و به نقل از فدراسیون هندبال، چهارمین اردوی تداركاتی تیم ملی بزرگسالان مردان ایران جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جهان از 12 دی در تهران آغاز می‌شود. ملی‌پوشان سپس 14 دی برای حضور در تورنمت چهارجانبه روسیه که با حضور تیم‌های ملی روسیه، بلاروس، مراکش و تیم ملی هندبال ایران برگزار می‌شود، به این کشور سفر می‌کنند.

مجید رحیمی زاده، سرمربی تیم ملی هندبال کشورمان، 20 بازیکن را به چهارمین اردو فراخوانده است. 

مجتبی حیدرپور، محمد سیاوشی، افشین صادقی، سلامان بربط، علی رحیمی كازرونی، رضا عزتی، يونس آثاری، میلاد قلندری، محمد مهدی بهنام نیا، آرمان رحمانی، وحید مسعودی، امیرعباس سلطانی، محمد صفری، مهران رهنما، كامیار طاهری، كیارش طاهری، یاسین كبیریان جو، محمدرضا  اورعی، سعید برخورداری و پویا نوروزی نژاد 20 بازیکنی هستند که به این اردو دعوت شده‌اند. 

لازم به ذکر است ملی‌پوشان، دوشنبه  18 دی ماه، برای حضور در مسابقات هندبال قهرمانی آسیا بطور مستقیم از مسکو به بحرین عزیمت خواهند کرد. 

تیم ملی هندبال ایران که در گروه B  بیست و یکیمن دوره رقابت‌های هندبال قهرمانی آسیا با کره‌جنوبی، چین و نیوزیلند همگروه است، نخستین بازی خود در این رقابت‌ها را روز 22 دی مقابل نیوزیلند برگزار می‌کند.

 

نظرات

نظر دهید