دوباره اوج بگیر تیم دوست داشتنی کرمان

ماموریت صعود مس نوین آغاز می‌شود

دوباره اوج بگیر تیم دوست داشتنی کرمان

مس نوین با کمترین توجه از سوی باشگاه مس راهی بندرعباس شده اما شاگردان رسول نامجو متحد شده‌اند که بیشترین توجهات را به سوی خود جلب کنند.

به گزارش کرمان ساکر، مس نوین بعد از 6 فصل، بار دیگر در رقابت‌های لیگ دسته سوم حاضر است. سقوط بسیار تلخ از لیگ دو که حقیقتا بسیار با شایستگی این تیم در فصل گذشته فاصله داشت، باعث شده این تیم محبوب شهر کرمان در فصل جدید در رقابت‌های لیگ سه حاضر باشد و بعد از ماه‌ها تمرین، کارش را از مرحله دوم آغاز کند.

مس نوین از شهریور ماه تمرینات خود را آغاز کرده که همین دور بودن از شرایط مسابقه و حوصله کردن برای شروع رقابت‌ها، برای بازیکنان مس نوین و اعضای این تیم فرسایشی بوده اما آنچه که مس نوین را آزار داده، امکانات سطح پایین برای رقابت‌های فصل جدید بوده که از همان ابتدا، سطح امکانات این تیم تغییر نکرده و نکته بسیار منفی دیگر نیز، عدم یک ریال پرداختی به اعضای این تیم پیش از شروع رقابت‌هاست!

با این حال هدفی که مس نوین در این فصل دارد، ارزشمند است. این تیم با هدایت رسول نامجو باید با روحیه جنگندگی و سد کردن راه‌های ناامیدی، به دنبال بازگرداندن جایگاهش به سطح لیگ دو باشد. خوشبختانه اعضای این تیم هرچند که حمایت دلگرم کننده‌ی باشگاه مس را پشت سر خود نداشته‌اند اما با اتحاد درون تیمی، خواهان کسب بهترین نتایج برای کشاندن توجهات به سوی خود هستند که طبیعتا در این صورت، ارزش‌های این درخشش بسیار بیشتر هم خواهد شد.

مس نوین لیگ دسته سوم را از مرحله دوم در گروه سوم آغاز می‌کند و در اولین دیدار خود روز دوشنبه ساعت 14 در بندرعباس میهمان فولاد نوین هرمزگان خواهد بود. مس نوین برای بازگشت به لیگ دو، از همین ابتدا با ذهنیت کسب نتایج کامل وارد لیگ می‌شود و امیدوار است محمدرضا کافی مدیریت جدید باشگاه مس که اتفاقا به ارزش‌های مس نوین در این باشگاه آگاه است، به صورت ضرب الاجلی از مشکلات این تیم بکاهد.

نظرات

نظر دهید