کرمانی‌ها لیگ 23 را با شکست تمام کردند

کرمانی‌ها لیگ 23 را با شکست تمام کردند

لیگ برتر فوتبال کشور در فصل بیست و سوم با قهرمانی پرسپولیس به پایان رسید.

به گزارش کرمان ساکر، در هفته پایانی لیگ برتر که حساسیت بسیار بالایی برای کسب قهرمانی و فرار از سقوط به لیگ پایین‌تر حاکم بود، دو تیم مس رفسنجان و گل گهر سیرجان مقابل حریفان خود شکست خوردند.

در جدال پرسپولیس و مس رفسنجان در ورزشگاه آزادی که تعیین کننده قهرمان این فصل بود، پرسپولیسی‌ها در دقیقه 86 با گل مشکوک به آفساید توسط گئورگی گولسیانی مس را شکست دادند و بالاتر از استقلال جام قهرمانی را بالای سر بردند.

گل گهر سیرجان نیز مقابل ذوب آهن اصفهان با نتیجه 2 بر یک شکست خورد تا یکی از ضعیف‌ترین فصول لیگ برتری خود را با شکست به پایان برساند.

در پایان لیگ بیست و سوم، پرسپولیس عنوان قهرمانی را تصاحب کرد و دو تیم صنعت نفت آبادان و پیکان تهران به لیگ پایین تر سقوط کردند. گل گهر سیرجان و مس رفسنجان نیز فصل را در همسایگی به پایان رساندند؛ گل گهری‌ها با 36 امتیاز در رده نهم و مسی‌ها با 35 امتیاز در رده دهم جای گرفتند. این در حالی است که فصل فوتبالی ایران هنوز برای آن‌ها در جام حذفی ادامه دارد و هر دو تیم که نتایج دور از انتظاری را در لیگ به دست آوردند، این شانس را دارند که در نیمه نهایی جام حذفی با عبور از حریفان خود، عملکردی بهتر را رقم بزنند.

 

نظرات

نظر دهید