گل گهر در نیم فصل دوم سقوط کرد!

تکرار عادت به پایان ضعیف فصل

گل گهر در نیم فصل دوم سقوط کرد!

گل گهر سیرجان دومین تیم ضعیف نیم فصل دوم لیگ بیست و سوم بود.

به گزارش کرمان ساکر، لیگ برتر فوتبال کشور در فصل بیست و سوم در حالی به پایان رسید که گل گهر سیرجان و مارینوس اوزونیدیس موفقیت خاصی را کسب نکردند. هرچند که هنوز این تیم یکی پای نیمه نهایی جام حذفی محسوب می‌شود اما نتایج شاگردان سرمربی یونانی به خصوص در نیم فصل دوم آنقدر ضعیف بود که اگر امتیازات لازم در نیم فصل اول کسب نمی‌شد، چه بسا این تیم یکی از تیم‌های سقوط کننده نام می‌گرفت!

گل گهری‌ها که در نیم فصل اول با کسب 23 امتیاز در رده هفتم جدول قرار گرفته بودند، در نیم فصل دوم فقط 13 امتیاز کسب کردند. گل گهر در نیم فصل دوم 3 بار پیروز شد، 4 مساوی به دست آورد و 8 بار شکست خورد تا پس از نفت آبادان که به لیگ یک سقوط کرد، دومین تیم ضعیف از نظر نتیجه گیری و کسب امتیاز لقب بگیرد.

گل گهر که 4 شکست متوالی در دیدارهای پایانی متحمل شد، در فصول گذشته نیز چنین رویه‌ای را ارائه داده و در نیم فصل‌های دوم کاملا متفاوت و ضعیف‌تر از نیم فصل اول نتیجه گرفته است. اکنون فقط موفقیت در جام حذفی می‌تواند هواداران سیرجانی را نسبت به تصویر پایانی از تیمشان راضی کند وگرنه نتایج کسب در لیگ برتر هیچ جای دفاعی را بابت عملکرد این تیم باقی نمی‌گذارد.

نظرات

نظر دهید