ایرانمنش: امیدوارم داوران از خواب بیدار شوند!

هدفمان مشخص است و برای آن می جنگیم

ایرانمنش: امیدوارم داوران از خواب بیدار شوند!

سرمربی دختران کویر مس علی رغم اینکه تیمش با سه گل حریف آبادانی خود را شکست داد اما باز هم نسبت به عملکرد داوری گلایه مند بود و از آن ها خواست از خواب بیدار شوند و سطح خود را ارتقا دهند.

به گزارش کرمان ساکر؛ سعیده ایرانمنش سرمربی تیم فوتسال بانوان دختران کویر کرمان پس از پیروزی تیمش مقابل پالایش نفت آبادان اظهار داشت: بازی خوبی بود و تعداد گل بیشتری می توانست داشته باشد ولی خب به همان دلیل بومی گرایی و جوان گرایی که بارها راجبش صحبت کردیم، تا حدی سبک اصلی بازی مان تغییر کرده است، ولی به هر حال دوام میاوریم و صبوری می کنیم تا از آن نتیجه بگیریم.

ایرانمنش که بارها در هفته های اخیر از داوری ها گله مند بوده است، علی رغم پیروزی تیمش در این دیدار باز هم نسبت به عملکرد داوران معترض بود و در این خصوص گفت: ببینید داوری ما کلا سطح خیلی پائینی دارد، یعنی در حدی که سطح فنی تیم ها رشد می کند، متاسفانه شاهد پیشرفت داوری لیگ نیستیم. ما جز یکی دو داوری که داریم، نمی توانیم داور دیگری را در حد و اندازه های قضاوت در لیگ برتر بدانیم.

وی ادامه داد: در این بازه زمانی سعی می کنم هم خودم و هم بچه هایم را از بحث داوری دور نگه دارم اما واقعا بعضی جاها نمی شود. امیدوارم داورانمان از خواب بیدار شوند و سعی کنند که سطح خودشان را ارتقا دهند تا داوران حرفه ای بیشتری به لیگ معرفی شوند. ما در حال حاضر خانم ناظمی را داریم که واقعا یک الگو است و داوران می توانند به خوبی از ایشان الگو برداری کنند.

سرمربی دختران کویر در پاسخ به اینکه چرا تیمش تا بدین جای کار مانند فصل گذشته نتیجه نگرفته است، گفت: جواب کاملا مشخص است، بومی گرایی و استفاده از بازیکنان جوان و جویای نام زمان می برد. بعدشم باید بگویم که هنوز در هفته پنجم لیگ قرار داریم و راه درازی تا پایان فصل باقی مانده است.

ایرانمنش افزود: هدف ما از ابتدای فصل تعیین شده است و به دنبال پشتوانه سازی هستیم برای فوتسال بانوان، چیزی که واقعا در استان وجود ندارد. به جرئت می توانیم بگوییم اولین مرتبه ای که استان در فوتسال کشور مطرح شد، با تیم کرمان بود؛ تیمی در لیگ دسته یک که با بازیکنان کاملا بومی قهرمان شد و پا به لیگ برتر گذاشت. قطعا این مسیر را ادامه خواهیم داد تا تعداد بازیکنان کرمانی در سطح اول فوتسال کشور بیشتر شود. هدفمان مشخص است و برای آن می جنگیم.

سرمربی جوان کرمانی در پایان اذعان کرد: روز به روز بر روی نقاط ضعفمان کار خواهیم کرد تا کمتر اشتباه کنیم. جوانان ما میدان ندیده اند و اولین مرتبه ایست که در چنین سطحی بازی می کنند. قطعا آن ها یکسری اشتباه دارند و نیازمند زمان بیشتر هستند. ناگفته نماند که سطح لیگ برتر با توجه به پخش شدن بازیکنان در تیم های مختلف به مراتب بالا رفته است.

خبرنگار: پریسا آذر زمزم

نظرات

نظر دهید