رونمایی گل گهر از خریدهای پر امید نیم فصل

5 بازیکن در سبد زمستانی جلالی

رونمایی گل گهر از خریدهای پر امید نیم فصل

گل گهر سیرجان امشب در نقل و انتقالات خبرهای خوشی را برای هوادارانش داشت؛ جذب 5 بازیکن در پست‌های کلیدی که می‌توانند روند این تیم را در نیم فصل دوم دگرگون کنند.

به گزارش کرمان ساکر، به محض پایان نیم فصل اول، مذاکرات جدی‌تر گل گهر سیرجان با گزینه‌های مدنظر مجید جلالی آغاز شد و در حالی که تنها یک هفته تا پایان نقل و انتقالات باقی مانده، امروز باشگاه گل گهر به صورت رسمی از توافق نهایی‌اش با 5 بازیکن پرده برداری کرد.

بهترین خرید گل گهر را شاید بتوان بمب نقل و انتقالات نیم فصل دانست؛ احمد زنده روح که با بخشیدن مطالبات خود به ماشین سازی راهی گل گهر شد و گلزن ترین هافبک لیگ، نیم فصل دوم را در سیرجان سپری خواهد کرد و بار دیگر به استان کرمان بازگشت.

اما سبد خریدهای گل گهر بعد از اعلام نام زنده روح سنگین تر هم شد. سید احمد موسوی مدافع راست تراکتور که در نیم فصل اول فرصت زیادی برای نمایش در ترکیب تی تی های تبریز پیدا نکرد، با عقد قراردادی به گل گهر پیوست تا دغدغه مهم جلالی برای سمت راست خط دفاعی تیمش برطرف شود.

رضا علیاری مدافع نساجی مازندران نیز برای تقویت خط دفاع به گل گهر آمد تا یکی از شاگردان سابق جلالی هم به این تیم بپیوندد.

میلاد کمندانی هافبک ملوان با گذشت چند روز از حضور در تمرینات گل گهر سرانجام قراردادش را با این تیم رسمی کرد تا با پیراهن گل گهر به لیگ برتر برگردد. اما یونس شاکری دیگر خرید مهم مجید جلالی برای تقویت خط حمله بود که از پدیده مشهد راهی گل گهر شده و در نیم فصل دوم در خط حمله سیرجانی‌ها حضور خواهد داشت.

گل گهر با 5 خرید روز خوبی در بازار داشت و می توان گفت روند نگران کننده این تیم در عرض چند ساعت به امیدواری هواداران سیرجانی تبدیل شد. این در حالی است که مجید جلالی در مصاحبه خود تاکید کرده احتمال خرید یک مهاجم ایرانی و در صورت نیاز اضافه شدن بازیکن جدید خارجی نیز وجود دارد تا پرونده فعالیت گل گهر در زمستان همچنان باز باشد.

نظرات

نظر دهید