سرمربی تراکتور در سیرجان مس را فراموش نکرد

آرزوی صعود تیم سابق در پایان گلایه بابت سوالات

سرمربی تراکتور در سیرجان مس را فراموش نکرد

در پایان کنفرانس گلایه مندانه ساکت الهامی، وی برای تیم‌های استان کرمان چه در لیگ برتر و چه در لیگ یک آرزوی موفقیت داشت.

به گزارش کرمان ساکر، 90 دقیقه مصاف جذاب گل گهر و تراکتور با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در حالی که گل گهر می‌توانست کمی هوشمندانه‌تر عمل کند و این سه امتیاز با ارزش را به حسابش در جدول واریز کند اما یک شوت استثنایی از هافبک تراکتور تمام تصویرسازی‌های سیرجانی‌ها را برای گرفتن جشن پیروزی خراب کرد.

از روز گذشته اما حاشیه عجیبی به محض ورود تراکتور به سیرجان پیچید که یک جادوگر نیز در سفر به سیرجان تراکتوری‌ها را همراهی کرده است. فردی که فصل گذشته نیز حضورش در اطراف نادر دستنشان حاشیه ساز شده بود و روز گذشته نیز این مورد به کنفرانس خبری سرمربی تراکتور هم کشیده شد. خبرنگاران سیرجانی در این خصوص از ساکت الهامی سوال کردند که او واکنش تندی داشت؛ الهامی البته دیروز اعلام کرد 11 جادوگر در تیمش دارد تا هم از بازیکنانش حمایت کند و هم از تنش در کنفرانس جلوگیری شود.

با این حال الهامی امروز هم بعد از تساوی تیمش در کنفرانس خبری حاضر شد و دوباره به سوالات دیروز خبرنگاران سیرجانی اشاره کرد. سرمربی تراکتور با لحنی آرام‌تر نسبت به دیروز، نسبت به سوالاتی که درباره حضور جادوگر مطرح شده بود، از خبرنگاران سیرجانی گلایه کرد. اما او در ادامه ضمن آرزوی موفقیت برای گل گهر و بقای این تیم در لیگ برتر، به دوران حضور قبلی‌اش در کرمان هم فلش بک زد و آرزو کرد مس کرمان بتواند به لیگ برتر صعود کند.

الهامی در فصل 89-90 دستیار اول صمد مرفاوی روی نیمکت مس کرمان بود که در آن فصل مس با وجود مهره‌های تاثیرگذار نتوانست توفیقی در کسب سهمیه آسیایی داشته باشد. الهامی البته در فصل بعد که قرارداد مرفاوی با مس تمدید شد، در کادرفنی این تیم حضور نداشت و از مس جدا شد. با این حال او در کنفرانس خبری امروز و حضور دوباره در استان کرمان، مس را فراموش نکرد و برای تیم مجتبی حسینی آروزی موفقیت داشت.

البته تراکتور و مس باید 30 بهمن در تبریز و در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به مصاف هم بروند و الهامی این بار مستقیما روبروی تیم سابقش قرار خواهد گرفت.

نظرات

نظر دهید