دادگستری کرمان قهرمان مسابقات فوتسال جام فجر شد

دادگستری کرمان قهرمان مسابقات فوتسال جام فجر شد

تیم کرمان در مسابقات فوتسال بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در بین دادگستری‌های سراسر استان عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

به گزارش کرمان ساکر، محمدحسین زاده کافی معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری کل استان کرمان با اعلام اینکه مسابقات فوتسال حوزه‌های قضایی استان کرمان، بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، یادمان سردار سپهبد، شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور تیم‌هایی از سراسر استان به میزبانی سیرجان برگزار شد، گفت: در پایان این رقابت ها، تیم‌های دادگستری کرمان (الف و ب) به ترتیب مقام‌های اول و دوم را کسب کردند و تیم دادگستری سیرجان نیز مقام سوم مسابقات را به خود اختصاص داد.


او افزود: تیم دادگستری جیرفت موفق به دریافت جام اخلاق شد و آقای قدیمی عنوان بهترین گلزن مسابقات را به خود اختصاص داد.


وی یادآور شد: این دوره از مسابقات به مناسبت چهل و یکمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و به یاد سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بین حوزه‌های قضایی استان کرمان برگزار شد.


زاده کافی ضمن تشکر از تلاش‌های شبانه روزی سپهری، رئیس دادگستری و نیک ورز، دادستان سیرجان در برگزاری خوب و با کیفیت مسابقات در سیرجان، بیان داشت: پس از برگزاری مسابقات مرحله مقدماتی در سطح کشور در نهایت ۸ تیم برتر در سیرجان به رقابت با یکدیگر پرداختند و تیم دادگستری کرمان به مقام قهرمانی دست یافت.


او بیان داشت: یکی از اصلی‌ترین اولویت‌های معاونت مالی، پشتیبانی و عمرانی استان حفظ روحیه نشاط، سرزندگی و سلامتی تن و روان کارکنان خدوم شاغل در دادگستری کل استان کرمان است.

نظرات

نظر دهید