مس کرمان با عادت جبران مقابل چوکا

روند نتیجه گیری بعد از شکست‌ها

مس کرمان با عادت جبران مقابل چوکا

صدرنشینی مس کرمان در هفته 24 با خطر روبرو نیست اما این تیم همچون گذشته، با ذهنیت جبران به شمال سفر کرده است.

به گزارش کرمان ساکر، در هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ یک، مس کرمان فردا شب در رشت باید به مصاف چوکا برود. چوکا که در قعر جدول قرار گرفته و بدون حضور مهدی پاشازاده سرمربی خود قطعا شرایط سختی مقابل مس خواهد داشت که تیم مهاجری می‌خواهد خیلی زود شکست مقابل خوشه طلایی را در رشت فراموش کند.

جبران شکست، در این فصل برای مس به خوبی انجام شده و مسی‌ها که 5 شکست را در کارنامه این فصل متحمل شده‌اند، در بازی مقابل چوکا هدفی جز سه امتیاز خارج از خانه نخواهند داشت.

نکته مهم درباره مس که باعث می‌شود هواداران این تیم نسبت به پیروزی تیمشان در رشت امیدواری‌های بالاتری داشته باشند، مربوط به همین عادت جبران است. مس در هفته چهارم و زمانی که سه پیروزی متوالی کسب کرده بود، در خانه مقابل فجر شکست خورد اما سپس سه پیروزی و دو تساوی به دست آورد تا شکست خانگی مقابل فجر را به خوبی جبران کند.

شکست بعدی مس در اهواز و مقابل استقلال ملاثانی رقم خورد که مسی‌ها در هفته دهم این شکست را متحمل شدند و سپس ملوان را در خانه از پیش رو برداشتند و در بازی بادران نیز سومین شکست فصل را تجربه کردند اما پس از آن، مس در 4 بازی متوالی 8 امتیاز کسب کرد تا اینکه دوباره در کرمان و مقابل استقلال خوزستان بازی‌اش را واگذار کرد.

مس بعد از شکست مقابل استقلال خوزستان که صدرنشینی‌اش را از دست داد، توانست با 4 پیروزی متوالی و یک تساوی، مجددا صدر جدول را پس بگیرد و فاصله بسیار خوبی با رقیبانش ایجاد کند.

بعد از 5 هفته عالی در شروع نیم فصل دوم، مس هفته گذشته سومین شکست خانگی مقابل خوشه طلایی را دید تا آمار شکست‌های خانگی‌اش از حد انتظار تجاوز کند اما برای جبران این شکست، مسی‌ها ذهنیت و عادت بسیار خوبی برای خود به وجود آورده‌اند که سریعا با کسب نتایج خوب، ریکاوری روحی مناسبی داشته باشند.

حالا بازی چوکا نیز حکم جبران شکست برای مس دارد و همانطور که سرمربی و بازیکنان مس بعد از شکست مقابل خوشه طلایی تاکید کرده‌‌اند، صدرنشین لیگ یک با یک نتیجه خوب، کاملا شکست در خانه را فراموش می‌کند تا به ایجاد شکاف بیشتر با رقبا ادامه بدهد.

نظرات

نظر دهید