زنده روح: شیمبا را عمدی نزدم، از او عذرخواهی می‌کنم

زنده روح: شیمبا را عمدی نزدم، از او عذرخواهی می‌کنم

هافبک گل گهر سیرجان درباره اتفاقات جنجالی بازی فولاد و دیدار آینده مقابل ذوب آهن صحبت کرد.

به گزارش کرمان ساکر، احمد زنده روح در خصوص دیدار گل گهر مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: بازی خیلی سخت، درگیرانه و فیزیکی بود. در روزی که شکست برای ما نتیجه عادلانه‌ای نبود متاسفانه باختیم با اینکه نتیجه می‌توانست طور دیگری رقم بخورد اما به هرحال در فوتبال این اتفاقات می‌افتد. باید برای بازی بعدی خودمان را به خوبی آماده کنیم که بتوانیم سه امتیاز را بگیریم و شرایط خوبمان را در جدول حفظ کنیم.

وی در مورد برخوردی که با  لوسیانو پریرا (مهاجم فولاد) داشت و منجر به بروز درگیری بین بازیکنان دو تیم شد، گفت: در آن صحنه می‌خواستم توپ را بزنم که پای من به پای او خورد. همان لحظه که این اتفاق افتاد و همچنین بعد از بازی از شیمبا عذرخواهی کردم. واقعا عمدی در کار نبود، اشتباه محاسباتی بود که من کردم و به جای توپ پای او را زدم. باز هم از او عذرخواهی می‌کنم.

زنده‌روح در مورد دخالت بازیکنان فولاد و حواشی که به وجود آمد، عنوان کرد: به هرحال آن‌ها یک تیم هستند و به خاطر حمایت از هم تیمی‌هایشان جلو آمدند اما فکر می‌کنم نباید در آن لحظه به این مساله دامن زده می‌شد و این اتفاقات می‌افتاد.

هافبک تیم گل‌گهر در خصوص اینکه با کسب 3امتیاز در این دیدار می‌توانستند جای استقلال را در جدول بگیرند، گفت: هنوز چیزی را از دست نداده‌ایم. می‌توانیم باز هم با کسب امتیازات در بازی‌های آینده به جایگاه خوبی برسیم. عملکرد ما در سال جدید نشان داده تیم با کیفیتی داریم و نتایج خوبی هم کسب کردیم.

وی اتصریح کرد:‌ بازی با فولاد، اولین باختمان در سال جدید و برایمان سنگین بود. امیدوارم بتوانیم خیلی زود از این شرایط خارج شویم، در بازی های آینده نتایج خوبی کسب کنیم و به شرایط قبلی برگردیم. مستحق این باخت نبودیم. در این چند روز تمرینات ریکاوری و تاکتیکی خوبی انجام دادیم. با تدابیر کادر فنی و تلاش بازیکنان، تیم در شرایط خوبی قرار دارد و امیدوارم بتوانیم همین شرایط را تا روز بازی با ذوب آهن حفظ کنیم.

زنده‌روح در خصوص شرایط خودش اظهار داشت: شرایط خودم خداراشکر خوب است. همه به هم کمک می‌کنیم که بتوانیم تیم را در جایگاه خیلی خوبی قرار بدهیم. امیدوارم بتوانم در بازی‌های آینده به کمک بچه ها عملکرد خوبی داشته باشم و بتوانم کمک کنم. همه ما امیدواریم با همدلی بتوانیم در آخر فصل نتیجه خیلی خوبی کسب کنیم.

هافبک گل گهر در مورد بازی مقابل ذوب آهن که از پیروزی مقابل استقلال روحیه مضاعفی به دست آورده، گفت: ذوب‌آهن با آمدن مجتبی حسینی ساختار و شکل جدیدی پیدا کرده و تیم قابل احترامی است. می‌دانیم بازی خیلی سختی است اما در این بازی خانگی چاره‌ای جز کسب سه امتیاز نداریم. فکر و ذکرمان این است که بازی خوبی را انجام بدهیم و موفق از زمین خارج شویم. امیدوارم روز مسابقه نمایش خوبی را از سمت هردو تیم ببینیم.

نظرات

نظر دهید