مدیرانی که ریاست هیات فوتبال را می‌خواهند

دنباله‌روی شایعات؛

مدیرانی که ریاست هیات فوتبال را می‌خواهند

انتخابات هیات فوتبال استان کمتر از دو ماه دیگر برگزار خواهد شد تا بعد از شوک چند ماه پیش، بار دیگر رییس این هیات معرفی شود.

به گزارش کرمان ساکر، بعد از استعفا و خداحافظی زودهنگام علی قرایی از ریاست هیات فوتبال استان کرمان، این هیات از شهریور با سرپرستی محسن سلاجقه هدایت می‌شود. آن هم در شرایطی حساس و ویژه که فوتبال استان توانسته توجه کشور و به خصوص فدراسیون فوتبال را نیز جلب کند و بی تردید انتخاب رییسی که بتواند این شرایط ویژه را مدیریت کند، بسیار با اهمیت قلمداد می‌شود.

در خصوص معرفی رییس هیات فوتبال استان کرمان البته هنوز به صورت قطعی، تاریخ برگزاری انتخابات مشخص نشده و گفته می‌شود در حال حاضر تاریخ 15 تیر، اولین زمانی است که برای برگزاری انتخابات هیات مطرح شده؛ اگرچه زمزمه‌هایی نیز پیرامون تاخیر در برگزاری انتخابات وجود دارد.

اما درباره اینکه چه افرادی را در روز انتخابات و دست کم تا پیش از انتخابات به عنوان کاندیدا خواهیم دید، گمانه زنی‌ها و شایعات از مدت‌ها پیش آغاز شده و به تازگی نیز این اسامی احتمالی دستخوش تغییراتی شده است.

محسن سلاجقه سرپرست کنونی هیات فوتبال، به صراحت در برخی محافل اعلام کرده که هیات را بعد از برگزاری مجمع انتخاباتی به رییس جدیدش تحویل می‌دهد تا نام او را در آینده در میان کاندیدای نهایی نبینیم؛ مگر اینکه در زمان باقی مانده و نامشخص تا انتخابات هیات فوتبال، او نظرش را در مورد کاندیداتوری‌اش تغییر بدهد.

از جواد یزدپور نیز در میان اسامی، نام برده می‌شود. یزدپور که سه سال پیش با انتخاب علی قرایی، به عنوان دبیر هیات فوتبال به ساختمان این هیات بازگشت اما بعد از مدتی به شکلی عجیب از سمت خود کناره گیری کرد و اکنون با گذشت مدتی که او سکوت کرد، نامش دوباره پیرامون هیت فوتبال مطرح می‌شود.

علیرضا کهوری رییس کمیته داوران هیات فوتبال دیگر نامی است که به صورت جدی از جمع اعضای داخلی هیات همانند سه سال پیش برای ریاست فوتبال استان اقدام خواهد کرد و این بار به نظر می‌رسد تا روز پایانی در رقابت حضور خواهد داشت.

از سیرجان نیز، این بار نام دو مدیر در شایعات وجود دارد و مهدی جهانشاهی و ناصر گل محمدی به احتمال فراوان برای ریاست هیات فوتبال ثبت نام خواهند کرد. همچنین احتمال کناره گیری یکی از این دو مدیر سیرجانی به سود دیگری، معادله دیگری است که در گام دوم برای حضورشان در انتخابات مطرح می‌شود.

شایعه دیگر نیز مربوط به احتمال کاندیداتوری محمود محمودی نیا است که بعد از کنار گذاشته شدن توسط شرکت مس، نامش در میان شایعات وجود دارد که باید دید آیا وی را در جمع مدعیان ریاست هیات فوتبال خواهیم داد یا خیر.

در شرایط فعلی باید به انتظار اعلام تاریخ رسمی برای ثبتنام کاندیدا نشست و دید که کدام چهره‌های فوتبالی استان به صورت رسمی وارد عرصه رقابت برای تصاحب ریاست در مهمترین هیات ورزشی استان می‌شوند.

نظرات

نظر دهید