گهرزمین و گره کور برای صعود از گروه!

گهرزمین و گره کور برای صعود از گروه!

تیم فوتسال گهر زمین سیرجان در آستانه ناکامی در لیگ یک قرار گرفته است.

به گزارش کرمان ساکر، هفته یازدهم بازی‌های لیگ یک فوتسال کشور دیشب در حساس ترین بازی خود در سیرجان میان دو تیم گهرزمین سیرجان و پاس تهران دنبال شد. پاس صدرنشین گروه دوم و گهرزمین تیم سوم گروه که سیرجانی‌ها در صورت پیروزی می‌توانستند جایگزین پاس شوند و شانس‌های خود را برای صعود بسیار بالا ببرند.

در این دیدار گهرزمین یک بار توانست دروازه پاس را باز کند و تا لحظات پایانی نیز از حریف خود پیش بود اما انگار سرنوشت فولاد سیرجان برای گهرزمین نیز نوشته شده بود و این تیم با دریافت گل در لحظات پایانی، شوک بزرگی را متحمل شد.

اکنون نصر پردیس البرز و پاس تهران با 26 امتیاز، رده‌های اول و دوم جدول گروه دوم را به خود اختصاص داده اند و گهرزمین با 24 امتیاز در رده سوم قرار دارد. تنها یک بازی تا پایان بازی‌های این مرحله باقی مانده و گهرزمین حتی در صورت پیروزی مقابل مقداد مشهد نیز باید به بازی‌های دو تیم بالاتر خود نگاه کند و معادلات برای صعود این تیم بسیار پیچیده شده و در آستانه ناکامی بزرگی قرار داده است.

در گروه اول اما تیم فولاد زرند ایرانیان مقابل شهید ستاری قرچک به تساوی دو بر دو رسید تا همچنان رده دوم جدول را حفظ کند. فولاد 19 امتیازی است و در صورت تساوی در بازی پایانی خود مقابل نماسازان آبادان، صدرنشین گروه اول می‌تواند به دور بعدی راه یابد.

نظرات

نظر دهید