تکراری‌؛ احتمال تغییرات در مس کرمان

تکراری‌؛ احتمال تغییرات در مس کرمان

بعد از شکست مس در جم، شایعات مختلفی پیرامون باشگاه و تیم حاکم شده است.

به گزارش کرمان ساکر، مس امشب در ورزشگاه تختی جم با یک گل شکست خورد تا همچنان شرایط بحرانی برای این تیم حفظ شود. مس که در 5 هفته اخیر موفق به کسب پیروزی نشده و ابتدا صدر جدول و سپس رده دومی برای این تیم از دست رفته است.

اما از روزهای گذشته شنیده می‌شد که در صورت تکرار نتایج ضعیف مس، احتمال تغییرات به خصوص روی نیمکت این تیم بالاست و شاید با بازگشت مس از جم، رضا مهاجری دیگر سرمربی این تیم نباشد و محسن عاشوری جایگزین وی شود.

همچنین برخی منابع دیگر از احتمال برکناری علی رمضانی از مدیریت باشگاه مس خبر می‌دهند که شرکت مس ممکن است در روزهای آینده تصمیمات جدیدی را اعلام کند. خصوصا که این شرکت در یک ماه اخیر، پولی به باشگاه تزریق نکرده و این سیاست شرکت مس همواره با تغییر مدیریتی در باشگاه مس ادامه یافته است.

موضوع عجیب، حمایتی بود که رمضانی بعد از شکست مقابل قشقایی از رضا مهاجری انجام داد؛ در حالی که میان طرفین اختلافات عمیقی وجود دارد و طبیعتا به مس و جایگاه این تیم در جدول نیز در هفته‌های گذشته آسیب زیادی وارد شده است و باید دید آیا داروی شفابخشی برای این تیم در کوتاه ترین زمان ممکن تجویز می‌شود یا مس راه صعود را به کلی گم خواهد کرد.

 

نظرات

نظر دهید