فولاد زرند در یک قدمی لیگ برتر قرار می‌گیرد؟

فولاد زرند در یک قدمی لیگ برتر قرار می‌گیرد؟

پیروزی مقابل آیندگاه بندرعباس تا حد زیادی می‌تواند لیگ برتر را برای زرند به تصور در بیاورد.

به گزارش کرمان ساکر، دور برگشت و در واقع حساس ترین دور بازی‌های لیگ یک فوتسال ایران این هفته آغاز می شود و در هر دو گروه، تیم‌ها برای صدرنشینی و صعود به لیگ برتر تمام تلاش خود را به کار خواهند بست و به خوبی می دانند که کار صعود به لیگ برتر تا چه اندازه دشوار است و فقط با صدرنشینی تحقق پیدا می کند.

بازی های دور برگشت برای استان کرمان نیز حساسیت و جذابیت بالایی پیدا کرده است. شاگردان ایمان عبدالهی در فولاد زرند ایرانیان دور رفت بازی ها را با نتایج عالی پشت سر گذاشتند و با 7 امتیاز صدرنشین گروه دوم هستند و برای صعود به لیگ برتر نیاز به حفظ صدرنشینی دارند.

فولاد در بازی های گذشته موفق به شکست تیم های تبار باطری دزفول و پاس تهران شده و در بندرعباس نیز مقابل آیندگان به تساوی رسیده تا صدرنشین شایسته گروه باشد و با گذر موفقیت آمیز از بازی های رفت، حالا فولاد از دوشنبه این هفته در زرند مقابل آیندگان قرار می گیرد و مقابل تیم دوم گروه برای پیروزی تلاش خواهد کرد.

در جدول گروه، فولاد 7 امتیازی است و آیندگان با 4 امتیاز و تیم های پاس و تبار باطری با 3 امتیاز در رده های بعدی قرار دارند که جدول بازی ها گویای اختلاف نسبتا خوب فولاد است اما این نکته نیز نباید از ذهن فولادی ها دور شود که یک لحظه غفلت در بازی های گروهی که فرصت اندک است، تمام این امتیازات را عملا با نیستی روبرو می‌کند و تلاش ها بی نتیجه می ماند و به همین دلیل، حفظ تمرکز برای فولاد ضروری است.

فولاد دوشنبه در صورت پیروزی مقابل آیندگان به عنوان نزدیک ترین تعقیب کننده، گام بلندی به سوی لیگ برتر برمی دارد و فوتسال استان را بعد از سال ها دوری از لیگ برتر، در یک قدمی این رویا قرار می دهد.

نظرات

نظر دهید