شهبا: فصل با هدف صعود تیمم را می‌بندم

شهبا: فصل با هدف صعود تیمم را می‌بندم

سرمربی آرمان گهر سیرجان وعده داده که این تیم در فصل آینده بازی‌های لیگ یک در حد یک مدعی ظاهر خواهد شد.

به گزارش کرمان ساکر؛ قاسم شهبا که در این فصل تیمش در لیگ یک یقه تمام مدعیان را در سیرجان گرفت در مورد شرایط آرمان گهر گفت: بهترین خط حمله لیگ یک رادبا ۴۲ گل زده داریم و اگر در برخی بازی ها با تمرکز و دقت بیشتری بازی می‌کردیم اکنون مدعی صعود بودیم.
 
وی افزود: آرمان گهر در نیم فصل اول با خلا دروازه‌بان ششدانگ مواجه شد و مصدومیت روزبه سینکی یک هفته قبل از بازی ها و مصدومیت برخی بازیکنان در طول بازی ها کار ما را سخت کرد.

در نیم فصل دوم با اضافه شدن چند مهره، آرمان گهر شرایط بهتری پیدا کرد و یقه همه مدعیان را در سیرجان گرفت.

سرمربی سیرجانی آرمان گهر با تاکید بر بازی های جوانمردانه تیمش گفت: با شرافت و جوانمردی دو هفته پایانی لیگ را انجام خواهیم داد. استقلال ملاثانی و چوکای تالش دو تیمی هستند که خطر سقوط را احساس می‌کنند و ما با تمام توانمان در بازی های پیش رو به میدان خواهیم رفت.

شهبا با اشاره به منظم برگزار شدن بازی های لیگ یک گفت: باید از آقایان بهاروند و محمودزاده تشکر کنیم که با وجود حواشی و پراکندگی تیم ها اما بازی ها با نظم خاصی برگزار شد.

وی افزود: اگر مصدومیت های بازیکنانمان در نیم فصل اول پیش نمی‌آمد ما شانس صعود داشتیم و اکنون با صدر جدول ۹ امتیاز فاصله داریم.

شهبا در مورد انتقاداتی که به او در مورد نفرات کادر فنی اش مطرح می‌شود گفت: ضمن تشکر از همکارانم که زحمت زیادی برای تیم کشیدند، فصل بعد هر جا که باشم قصد دارم تغییراتی در کادر فنی ام ایجاد کنم و شخصا دوست دارم پس از سالها فعالیت در لیگ یک، تیمم را به لیگ برتر ببرم و فصل بعد با این هدف استارت خواهم زد.

نظرات

نظر دهید