چهره آینده دار از بم در فصل کابوس وار

تجربه اندوزی دریجانی در لیگ دو

چهره آینده دار از بم در فصل کابوس وار

محمدعلی دریجانی از محصولات شهرداری بم در فصلی بود که با خوشی تمام شد.

به گزارش کرمان ساکر، شهرداری بم به شکلی ناپلئونی و دراماتیک در لیگ دسته دوم باقی ماند. تیمی که در این فصل با بازیکنان بومی وارد جنگ لیگ دو شد اما هدایت فنی این تیم از همان ابتدای فصل به حدی ضعیف و بی نظم بود که باعث شد تیم محبوب شرق استان در قعر جدول قرار بگیرد و شرایط بسیار سختی را سپری کند.

با این حال اشتباهات زیاد و شاید سهل انگاری در بم به نتیجه تلخی منجر نشد و حالا با گذر از روزهای سخت، باید به آینده فکر کرد. آینده ای که شهرداری می تواند با اتکا به استعدادهایش بسازد و در چنگ دلالان به هر سویی که آن ها می خواهند، قل نخورد!

آینده در بم در اختیار بازیکنانی است که در این فصل کم و بیش به میدان رفتند. یکی از این بازیکنان محمدعلی دریجانی 18 ساله بود که در پست مهاجم و پشت مهاجم بازی می کرد و به اذعان نزدیکان به تیم و اهالی فوتبال بم، دارای فیزیک مناسب و البته هوش و تکنیک بالایی است که باعث شد هر 4 سرمربی که در برهه هایی از فصل هدایت شهرداری را به عهده گرفتند، برای دقایقی از حضور دریجانی در ترکیب استفاده کنند.

تنها نکته امیدوارکننده از فصل دشوار شهرداری مربوط به همین پاسخ مناسب از سوی استعدادهای بومی است که باعث می شود بم با کسب تجربه از فصل گذشته، به دنبال رونمایی از استعدادهای دیگری هم باشد که بی تردید به درآمدزایی این تیم و این خطه نیز کمک خواهد کرد.

نظرات

نظر دهید