غیررسمی؛ کردی سرمربی فولاد زرند شد!

غیررسمی؛ کردی سرمربی فولاد زرند شد!

منابع غیررسمی از انتخاب رضا کردی به عنوان سرمربی فصل آینده فولاد زرند خبر می‌دهند.

به گزارش کرمان ساکر، فولاد زرند ایرانیان، میهمان جدید لیگ برتر فوتسال کشور است که فصل گذشته موفق شد با هدایت ایمان عبدالهی و تلاش و همت بازیکنان بومی و با هزینه ای بسیار کمتر از تیم های دیگر، راهی لیگ برتر شود و بعد از 12 سال، استان کرمان را به لیگ برتر فوتسال بازگرداند.

اما بعد از صعود فولاد به لیگ برتر، هیچ مذاکره ای با ایمان عبدالهی سرمربی جوان و بومی این تیم انجام نشده و مسئولان شرکت فولاد و 4 عضو کمیته فنی ورزش فولاد، به دنبال گزینه هایی از خارج از کرمان رفتند تا قصه همیشگی این بار در زرند تعریف شود!

در حالی از گزینه هایی مثل محمود خوراکچی و رضا کردی به عنوان جدی ترین مربیان نزدیک به نیمکت فولاد نام برده می شد، ظاهرا برخی افراد نزدیک به شرکت فولاد به روی انتخاب کردی به جمع بندی نهایی رسیده اند و وی که در سال های اخیر از صحنه مربیگری در سطح اول فوتسال کشور دور بوده، احتمالا با یک تازه لیگ برتری از استان کرمان به لیگ برتر برمی گردد و در این بین همچنان بومی ها باید در حسرت یک توجه خشک و خالی بمانند!

باید دید این خبر در روزهای آتی رسمی خواهد شد یا خیر؛ در حالی که فرصت اندکی تا شروع لیگ برتر باقی مانده و بسیاری از بازیکنان با کیفیت نیز جذب تیم هایی شده اند که برنامه ریزی مناسبی برای فصل آینده تدارک دیده اند.

نظرات

نظر دهید