پاریزی: توجه به ورزشکاران باید در دستور کار باشد

پاریزی: توجه به ورزشکاران باید در دستور کار باشد

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان بر توسعه زیرساخت ها و توجه به ورزشکاران بومی در استان تاکید کرد.

به گزارش کرمان ساکر، میثم پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در حاشیه سفر جمشید تقی زاده معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان به شهرستان رفسنجان از اقدامات صورت گرفته در حوزه ورزش این شهرستان و حمایت های مس سرچشمه قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه امروز هیئت های ورزشی رفسنجان در یک تعامل مثال زدنی در حال کار کردن هستند.

او به بازدید از پروژه های ورزشی این شهرستان اشاره و ابراز امیدواری کرد: جمع بندی این سفر به عنوان یک سفر کاربردی بتواند در زمینه تکمیل و کمک به بهبود وضعیت پروژه ها موثر واقع شود.

پاریزی به مشارکت باشگاه صنعت مس رفسنجان در توسعه ورزش اشاره و تصریح کرد: باشگاه صنعت مس رفسنجان 8 تیم در سطح لیگ برتر کشور و در مجموع 15 تیم را در لیگ های کشور مدیریت می کند که این اتفاق بسیار بزرگی است و سهم عمده ای در توفیق ورزش استان دارد؛ اما توسعه زیرساخت های ورزش، توسعه ورزش همگانی و توسعه نشاط و شادابی عمومی و نگاه به مجموعه علاقه مندان به ورزش و ورزشکاران بومی باید در دستور کار مجموعه باشد که این نگاه با توسعه زیرساخت ها و تکمیل مجموعه های ورزشی موجود محقق خواهد شد.

او بیان کرد: امیدواریم با مشارکت مس در قالب ماده 27 یا مسئولیت اجتماعی، در تکمیل پروژه های ورزشی تا پایان سال 1400 امکان بهره برداری از پروژه ها را داشته باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان از سرمایه گذاران به منظور مشارکت در پروژه های ورزشی به ویژه استخر شنا و مجموعه آبی از طریق ظرفیت های قانونی ماده 27 دعوت کرد.

پاریزی افزود: از طریق مشارکت ماده 27 که با باشگاه مس رفسنجان انجام دادیم، در قالب چندین پروژه که یکی از این پروژه ها سالن 9 دی رفسنجان است،3 میلیارد تومان هزینه شد و امروز به عنوان یک مجموعه شکیل برای برگزاری رقابت های ملی تبدیل شده است.

او تصریح کرد: 5 سالن هم در سطح شهرستان در حال آماده سازی است که این اتفاق بسیار مثبتی است و امیدواریم مجتمع مس سرچشمه و باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان برای تکمیل پروژه هایی که امروز از آن ها بازدید شد، مشارکت کنند.

او به حضور 4 نماینده از استان کرمان در رقابت های پارالمپیک اشاره کرد و بیان داشت: یکی از این ورزشکاران به نام منصور پورمیرزایی رفسنجانی است که احتمالاً مدال طلا را از آن خود خواهد کرد.

پاریزی ابراز امیدواری کرد: مجموعه اداره کل ورزش و جوانان، مجموعه صنعت بزرگ مس، باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان و مجموعه ورزش کارکنان مس، توسعه متوازن را در ورزش شهرستان به وجود آورند.

نظرات

نظر دهید