آسیه پام: هدفمان تثبیت جایگاه در لیگ برتر است

آسیه پام: هدفمان تثبیت جایگاه در لیگ برتر است

سرمربی تیم والیبال بانوان مس رفسنجان هدف این تیم را در تثبیت جایگاهش در لیگ برتر عنوان کرد.

به گزارش کرمان ساکر، آسیه پام در خصوص وضعیت تیم والیبال بانوان مس رفسنجان به کرمان ساکر گفت : دومین سالی است که با باشگاه صنعت مس رفسنجان همکاری می کنم. سال گذشته لیگ دسته یک بودیم و توانستیم به لیگ برتر صعود کنیم. ما برای لیگ برتر سه سال برنامه ریزی کرده بودیم و هدفمان در لیگ برتر این است که نماینده خوب و شایسته ای باشیم و با توجه به اینکه تیم هایی که سال ها در لیگ برتر حضور دارند و مدعی قهرمانی هستند،  سعی ما بر این است که بتوانیم موقعیتمان را در لیگ برتر حفظ کنیم. 

پام درباره نقل و انتقالات تیم خود بیان داشت: تعدادی بازیکن که سابقه بازی در تیم ملی جوانان ، نوجوانان و بزرگسالان را دارند جذب کردیم که ان شاالله امسال بتوانیم به خوبی از آن ها استفاده کنیم و بازی های خوبی را به نمایش بگذاریم.

وی درباره کاپیتان تیم افزود : مریم کامیابی یکی از بازیکنان شایسته و با ارزش است و سال سوم است ایشان را به عنوان کاپیتان در کنار تیم دارم که بازیکن خیلی تاثیر گذاری است. 

سرمربی والیبال مس رفسنجان در خصوص شروع تمرینات این تیم گفت: چون ایران میزبان مسابقات والیبال نوجوانان جهان است منتظریم این مسابقات تمام شود تا زمان قرعه کشی و تاریخ مسابقات را اعلام کنند و سپس تمریناتمان را شروع می کنیم.

خبرنگار: فاطمه سادات حسینی

نظرات

نظر دهید